Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
23 Aralık 2019 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Evrim – Beyaz TV Saat: 21.00

Dr. Will Caster, büyük buluşlar yapmış, şimdilerde ise bir önemli yapay zeka projesini yürüten bir bilim adamıdır ve bu nedenle teknoloji karşıtı birtakım radikal grupların tepkisini çeker. Nihayetinde bu kişilerin istedikleri teknolojik yardımı yapmadığı için bir terörist grubun saldırısına uğrar ve cinayete kurban gider. Kendisi gibi bilim adamı olan eşi Evelyn, Will’in beynini gelişmiş bir süper-bilgisayara bağlar. Will’in bedeni ölür ama beyni eşiyle yeniden iletişime geçer. Dahası Will, bağlı olduğu bilgisayardan internet aracılığı ile tüm dünyayı yaklaşan terörist tehlikeye karşı uyarmaya başlar.

Kar – TRT 2 Saat: 21.00

‘Kar’ Bosna’da 1997 yılında geçen savaşta büyük zarar görmüş bir köyde geçenleri anlatıyor. Aida Begic tarafından çekilen film aynı zamanda yönetmenin ilk uzun metraj denemesi. Sinema otoriteleri tarafından büyük övgüyle karşılanan Begic, ardında dört kısa film deneyimiyle sinemaya gönül vermiş ‘usta’lık yolunda ilerleyen bir isim.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up