Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

12 Ekim 2018 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Kahraman Uzaylılar Beyaz TV – Saat 19.30

Dünya dışı bir gezegende yaşayan Baab, yaşadığı gezende astronot Scorch Supernova adlı ulusal bir kahramandır. Pek çok görevi başarıyla tamamlamış yetenekli bir astronottur. Kardeşi Gary ise teknoloji ustası bir uzaylıdır. İkisi bir araya geldiklerinde maceralarla dolu bir serüven onları beklemektedir.

Kızıl Ejder – Beyaz TV Saat: 21:00

Emekli olmaya hazırlanan FBI görevlisi Will Graham, şehre korku salan bir katilin izini sürmek üzere yeniden göreve çağrılır. Gerçek adı Francis Dollarhyde olan bu katil, Kızıl Ejder ismini kullanmaktadır. Acımasız katil bu kez Reba isimli genç ve güzel bir kadının peşindedir. Reba’nın, katilin son kurbanı olacağını anlayan dedektif, kızı kurtarmak için eski düşmanıyla işbirliği yapmayı bile göze alır.

Şevkat Yerimdar 2 – FOX TV  Saat: 23:15

Şevkat, düğün yapmak için dedesinden kalan evini satmak üzere Ankara’ya gider. Niyeti evi satıp hemen dönmektir fakat talihsiz aşık Sarper arabasının önüne atlayınca Şevkat’in planları altüst olur. Şevkat, kız tarafından dayak yiyen Sarper’in hesabını sormak için kahveyi basar ve macera başlar.

Katma Değer Şaban – Kanal 7 Saat: 23:15

Kadir Usta, çalıştığı fabrikanın depo sorumluluğunu yapan çalışkan ve güvenilir bir adamdır. Fakat askerlik arkadaşı Halil, fabrikaya ortak olduktan sonra yasa dışı işler çevirmektedir. Bu olaylara şahit olan Kadir Usta, bir iftirayla zanlı durumda bırakılır ve tutuklanır… Geçici olarak serbest bırakılan Kadir Usta, masumiyetini kanıtlamak ve onurunu kurtarmak için 20 yıldır Almanya’da yaşayan oğlu Şaban’dan yardım ister. Fakat Şaban, Türkiye’ye punkçı bir zibidi olarak gelecektir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up