Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

19 Eylül 2018 Çarşamba akşamı televizyon filmleri.

Dev Yılan – Beyaz TV Saat: 19:30 ve 21.15

1986 yılında Lester ve Duff Daniels kardeşlerin babası Tennessee garip bir törende bir yılan tarafından öldürülür. 20 yıl sonra Lester yılanlardan korkarken, Duff ise yılan toplayan biri olur. Bir gün Duff yılan satılan bir yeri ziyaret eder ve bir kavanozun içinde bir küçük yılan görür. O yılanı satın almaya karar verir ama satıcı yılanın satılık olmadığını söyler. O yılanın çok tehlikeli olduğunu ve büyümemesi için üç kuralı ihlal etmemesi gerektiğini öğrenir. Duff yılanı çalar ve evine getirir. Ancak işler yolunda gitmez.

Geçmişe Yolculuk – TRT 1 Saat: 20.00

Bir cerrah olan Soo Hyun’un ciddi hastalığı sebebiyle artık çok fazla zamanı kalmamıştır. Dileği, 30 yıl önce bir kazada hayatını kaybeden kız arkadaşını görmektir. Gizemli yaşlı bir adamdan 10 tane hap alır. Haplar onun zamanda geçmişe yolculuk yapmasına imkan verecektir. Soo Hyun geçmişe gidip kız arkadaşını kurtarmaya karar verir. Orada, kendi gençliğiyle karşılaşır.

İki Kardeş Bir Sevda – Kanal 7 Saat: 22.20

Birbirine sevgiyle bağlı iki kardeş olan Müslüm ve Abdullah, dayanışma içinde karşılaştıkları her sorunun üstesinden gelirler. Müslüm komşu köyde gördüğü bir kıza aşık olur. Ancak töre gereği önce ağabeyinin evlenmesi gerekmektedir. Bir süre sonra Abdullah da bir kıza aşık olur ve evlenmeye karar verir. İki kardeş de komşu köyde yaşayan Bircan’a aşık olmuştur. Gerçek, Müslüm genç kızın evine haber vermeye gittiğinde anlaşılır. Müslüm çok sevdiği ağabeyiyle Bircan arasında kalmıştır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up