Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

1 Şubat 2021 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Jane’in İntikamı (Jane Got A Gun) – Beyaz TV Saat: 19.30

Jane Hammond, kanun kaçağı kocasını kurtarmak için eski sevgilisi Dan’den yardım ister. Ancak Dan’ın planlarından Jane Hammond’un haberi yoktur.

Harry Potter ve Melez Prens (Harry Potter and the Half-Blood Prince) – Kanal D Saat: 20.00

Harry Potter, Hogwarts’taki 6. yılında büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Onu son savaşa hazırlayan Dumbledore, Voldemort’u zayıf düşürecek bir bilgiye ulaşabilmek için Harry’den yardım ister.

Transit – TRT 1 Saat: 21.00

Anna Seghers’in 1944 tarihli aynı adlı romanının modern bir yorumu olan “Transit”, Nazilerden kaçmak için, ölmüş bir yazarın kimliğine bürünen mültecinin hikayesini konu ediniyor. Christian Petzold imzalı film, bu akşam 21.00’de TRT 2’de.

Can Tertip – Kanal D Saat: 23.15

Bütün hayatını aylaklıkla geçiren Şakir ve tek hayali askerlik yapmak olan İlyas’ın yolları aynı asker ocağında kesişir. Saf bir Anadolu çocuğu olan İlyas’ın bu özelliğini fark eden Şakir, başındaki büyük beladan kurtulmak için ne yapıp ne edip İlyas’ı kandırarak askerden kaçmaya ikna eder. İkili, komutanları Yüzbaşı Yılmaz’ın makam arabasını gasp ederek askerden kaçarlar. Durumu kendisine yediremeyen Yüzbaşı Yılmaz da onların peşine düşer.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up