Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

29 Ocak 2021 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Robot İmparatorluğu (Robot Overlords) – Beyaz TV Saat: 19.30

Uzaylı robotlar Dünya’ya gelmiş ve insanlık üzerinde kontrol kurmuşlardır ama sadece insanlığı gözlemlediklerini iddia ederler. Kimsenin dışarı çıkma izni olmadığı çok katı bir kuralları vardır. İnsanlara dışarı çıktıkları anda nöbetçileri uyaracak ve karşı koymaları halinde öldürülmelerini sağlayacak implantlar yerleştirmişlerdir. Kendileri için çalışan insan gözetmenlere iş vermişlerdir. bu gözetmenlerden birisi Robin Smythe’dır ve hala kocasının yasını tutan Kate Flynn ile evlenmeye çalışmaktadır. Her ne kadar Smythe babasının öldüğünü söylese de Kate’in oğlu Sean inanmaz. Babası hakkında bilgisi olan herhangi birinin ona ulaşması için dışarıya mesajlar yollamaktadır.bir gün üç arkadaşıyla takılırken bir şekilde implantlarını etkisiz hale getirdiklerini fark ederler ve dışarı çıkarlar.

Fotoğraf (Photograph) – TRT 1 Saat: 22.00

Photograph (Fotoğraf), büyükannesi tarafından evlenmeye zorlanan bir sokak fotoğrafçısının yaşadıklarını konu ediniyor. Malatya Film Festivali’nde En İyi Yabancı Film seçilen Hindistan yapımı film, bu akşam 22.00’de TRT 2’de.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up