Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Bu akşam televizyonda hangi filmi izlesem diyenler,bu akşam ekranlarda iki film var. Acemi Prenses 2 ve SüperTürk. İki filmin konu ve fragmanları aşağıda. (Beyaz TV’ye de 19.30 ve 21.30‘da bakmayı ihmal etmeyin.)

Acemi Prenses 2 – Disney Channel Saat: 19.45

San Fransisco’da başına buyruk bir kızken hiç adını duymadığı bir ülkenin prensesi olduğunu öğrenen Mia’nın son macerasının ardından beş yıl geçmiştir. Alımlı bir genç kız olmayı öğrenmiş, koruyucu meleği rolündeki büyükannesiyle birlikte Genovia sarayında mutlu bir hayat sürerken tehlike çanları yeniden çalar.

Mia’nın acilen tahta geçmesi gerekmektedir zira tacı ele geçirmek isteyen başkaları da vardır. Üstelik işi hiç de kolay değildir çünkü Genovia kanunları taç giymeden önce evlenmesini mecbur tutmaktadır.
___

SüperTürk – TV 2 Saat: 22.00

Süper kahraman dediğin nasıl olur? Elbette uçar, meyveleri ya da başka nesneleri gözlerinden çıkan ışınlarla ikiye böler. Kumarda kimseye çaktırmadan kendi lehine hile yapar, annesi de oğluna nazar değmesin diye kurşun döktürür, boncuk takar! Ailesi uzun süre bu süper çocuğu, SüperTürk’ü gözlerden uzak tutmayı, yeteneklerini saklamayı becerse de, bir gün kazara deşifre olur. Artık o program senin bu program benim televizyon kanaları arasında mekik dokuyarak gezmek, insanlara maymunluk yapmak zorundadır…
____

Günün Dizileri

20.00 Kanal D Arka Sokaklar

20.00 Star TV İstanbullu Gelin

20.00 ATV Aşk ve Mavi

20.00 TRT1 Payitaht Abdulhamid

20.00 FOX Dayan Yüreğim

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up