Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

7 Ocak 2021 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Çevik Kuvvet (The Sweeney) – Beyaz TV Saat: 19.30 

Efsanevi dedektif müfettişi Jack Regan ve sadık ortağı George Carter, modern yeraltı dünyasında yasaları uygulamaya çalışan iki savaşçıdır. Silahlı ve tehlikeli Flying Squad’ın kendi yöntemleri vardır. Planlanan bir banka soygunu ve eski düşmanının Londra suç dünyasında yeniden ortaya çıkması üzerine, Regan elinden gelen her şeyi yapmaya çalışır.

Vizontele – TRT 1 Saat: 20.00

Sene 1974, Van’ın Gevaş ilçesi… Köyün futbolcu delikanlısı Rıfat askere gider. Sevgilisi Asiye ise gururlu bir kız. Üzüldüğünü göstermek istemez. Kasabanın delisi ise teknoloji meraklısı… Ama kontrol edemediği bir tiki var. Başkalrının hareketlerini tekrar etmek. Tüm kasaba halkı sinemayla yatıp kalkmaktadır. Bir gün TRT’ den bir ekip köye TV vericisi getirmek için gelir ama işlerini tamamladan dönerler. Deli Emin ise televizyon olayını onur meselesi yapar. Bu yolda tek destekçisi ilçenin belediye başkanı Nazmi Bey’dir.

Kömür (The Charcoal) – TRT 2 Saat: 21.00

Kömürcü bir baba ile hapse girmemek için ailesini terk ederek komşu ülkeye kaçan oğlu arasındaki ilişkiyi konu edinen “The Charcoal” (Kömür), bu akşam 21.00’de TRT 2’de.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up