Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

22 Aralık 2020 Salı akşamı televizyon filmleri.

Benimle Git (Blackway) – Beyaz TV Saat: 19.30

Bir Kuzeybatı Pasifik topluluğunun sağlam temellerine karşı gelen, modern bir masal olan Blackway, Lillian’ın hikayesini anlatıyor. Memleketine yeni dönen genç kadın, burada Blackway isimli bir adamın tacizine uğrar. Blackway, çöl kenarında yaşayan bu küçük topluluk içinde ceza almadan faaliyet gösteren bir azılı suçlu olmasının yanı sıra, eski de bir polistir. Yerel kasaba halkı tarafından şerife kasabayı terk etmesi tavsiye edilir. Lillian, Blackway’in saldırılarına direnmek yerine karşı koymaya karar verir. Kasabanın iki cesur erkeği ona yardım edecektir.

Empire State (Empire State) – Star TV Saat: 20.00 ve 22.00

Polis akademisine giremeyen Chris Potamitis, Empire State Zırhlı Araç Şirketi’nde koruma olarak göreve başlar. Chris, şirketin güvenlik zaaflarından Eddie’ye bahsedince isle karışır ve Chris kendini Amerika tarihinin en büyük nakit hırsızlığı planının içinde bulur. Chris ve Eddie peşlerinde olan usta dedektif James Ransone’yi ve yerel suç patronlarını atlatmak ya da olacaklara katlanmak zorunda kalırlar.

Dolunay Zamanı (When The Moon Was Full) – TRT 2 Saat: 21.00

Sevdiği adam için İran’dan Afganistan’a kaçan Faize’nin hikayesini konu edinen “When the Moon Was Full” (Dolunay Zamanı), bu akşam 21.00’de TRT 2’de.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up