Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

21 Aralık 2020 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Kaçış Planı (The Next Three Days) – Beyaz TV Saat: 19.30

Tüm kalbiyle Lara’nın suçsuzluğuna inanan John 3 sene boyunca hayatına devam etmeye çalışırken, eşinin masumiyetini kanıtlamak için uğraşır. Adaletin yetersiz kaldığı noktada John’un son ve tek şansı Sara’yı hapisten kaçırmak olacaktır.

Şansımı Seveyim – ATV Saat: 20.00

Sakarlıkları ve uğursuzluğuyla etrafındaki herkesi kaçıran Sebahattin, ne yapsa şanssızlıklarından bir türlü kurtulamamaktadır. Bir gün panayırda tanıştığı Yaprak’a aşık olunca lanetten kurtulabilmek için geçmişte ahını aldığı insanlarla yeniden buluşup, helallik istemeye karar verir.

Karavan (The Leisure Seeker) – TRT 2 Saat: 21.00

Oscar ödüllü Helen Mirren ve 2  Altın Küre ödüllü Donald Sutherland doktorlarının dayanılmaz bakımından ve yetişmiş çocuklarından sıkılıp eski karavanlarıyla ülkeyi boydan boya geçmek üzere kaçan bir çifti oynuyor. Dikkatini kolayca kaybeden John Alzheimer hastasıdır, Ella ise kanser. The Leisure Seeker adını verdikleri eski karavanlarıyla Boston’dan Key West’e giderler. Hem neşeli hem kederli anlar yaşayan çift; hayata karşı tutkularını, birbirlerine olan sevgilerini tekrardan bu gezide hatırlar. Bu gezi sonuna kadar ilham  ve sürprizlerle doludur. 

Bitirim İkili 2 (Rush Hour 2) – ATV Saat: 22.00

Bitirim İkili ile tanıdığımız Lee ve Carter tekrar iş başında… Fakat bu kez Carter tatilini geçirmek için Hong Kong’a gidiyor. Her zaman olduğu gibi herhangi bir belaya rastladığında rahat duramayan Lee, bu kez oldukça büyük bir belanın kokusunu alıyor. Carter tatilini yaparken Lee azılı bir çetenin peşine düşüyor ve Carter’ı da tatilinden etmeyi başarıyor. Eski bir ajan olan Ricky, bağlı bulunduğu çetenin terör faaliyetleri doğrultusunda adreslerine paket göndererek çoğu kişiyi öldürür. Lee ve Carter’a ise bu işe bir dur demek düşer. Hong Kong’ta başlayıp, Los Angeles’ta devam eden bu macera her zamanki gibi hem tehlikeli hem de eğlenceli durumlara gebe oluyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up