Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

15 Aralık 2020 Salı akşamı televizyon filmleri.

Büyük Tuzak (Welcome to the Punch) – Beyaz TV Saat: 19.30

Polis dedektifi Max Lewinsky azılı bir gangster olan Jacob Sternwood’u bir kez elinden kaçırmıştır. Kanun kaçağının oğlunun yaralı olarak hastaneye kaldırıldığını duyunca bir plan yapar. Babası, ağır yaralı oğlunu görmenin bir yolunu bulacak ve mutlaka hastaneye gelecektir. Genç dedektif bu sefer avını elinden kaçırmamaya yeminlidir.

Müdür (The Warden) – TRT 2 Saat: 21.00

Havaalanı genişletme projesine yer açmak için bir hapishanenin tahliyesi sırasında mahkumlardan biri kaybolur. Nima Javidi’nin yönetmenliğini üstlendiği “The Warden” (Müdür) bu akşam 21.30’da TRT 2’de .

Kader Ajanları (The Adjustment Bureau) – Star TV Saat: 23.15

David Norris, seçimlere hazırlanan ünlü bir politikacıdır. Ancak kongre seçimlerini kaybeder ve aynı gün Elise Sellas adında bir kadınla tanışır. Elise ve David arasında bir aşk doğar fakat David o geceden sonra bir daha Elise’den haber alamaz. Yıllar sonra tekrar Elise ile karşılaşırlar. David bu kez onun peşini bırakmamaya kararlıdır. Fakat Kader Ajanları adında bir grup adam, Elise ve David’in bir araya gelmemesi için ellerinden geleni yapacaktır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up