Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

14 Aralık 2020 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Recep İvedik 3 – Kanal D Saat: 20.00

Recep İvedik, babaannesinin ölümünden sonra depresyona girer. Depresyon hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünen Recep’in hayatına uzaktan akrabası Zeynep girer ve her şey değişir.

Bal Kaymak – ATV Saat: 20.00

Bade, anne babasını kaybetmiştir ve teyzesi Sezen ile yaşamaktadır. Sezen, bir sebepten yurt dışına gitmesi gerektiği için Bade’yi, babası Adem’in yanına bırakır. Bade’nin bal üreticisi dedesi Adem ile kaymak üreticisi nenesi Havva birbirlerine düşmandırlar. Fakat Bade’nin gelişiyle olaylar farklı bir hal almaya başlar.

Sahaf (The Bookshop) – TRT 2 Saat: 21.00

Penelope Fitzgerald’ın aynı adlı romanından uyarlanan filmde, Florence Green İngiltere’de küçük bir kasabada yaşayan bir kadındır. Kasabada bulunun tarihi bir evi kitapçı olarak işletmeye karar verir. Büyük bir risk alarak girdiği işte başarılı olan genç kadın, bir süre sonra kasaba halkına ödünç kitap vererek kitapçıyı bir kütüphaneye dönüştürür. Hayatını yoluna koyduğunu düşünen Florence’in bilmediği gerçekler vardır. Kasabada yaşayan inatçı bir kadının tarihi bina ile ilgili başka planları vardır ve kadın planlarını gerçekleştirmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Bitirim İkili (Rush Hour) – ATV Saat: 22.00

Birbirlerine katlanamayan iki dedektif, Hong Kong’dan gelen bir hükumet görevlisinin kaçırılan kızını kurtarmak için güçlerini birleştirir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up