Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

9 Aralık 2020 Çarşamba akşamı televizyon filmleri.

Yolcular (Passengers) – Beyaz TV Saat: 19.30

Genç bir terapist olan Dr. Claire, bir uçak kazasından sağ kalan beş kişinin danışmanlığını üstlenir. Havayolu şirketi olayı bir kaza olarak nitelerken, kazazedeler bir patlama gördüklerinden bahsetmektedir. Claire, Eric adlı kazazede ile yakınlık kurar ancak onun da her şeyi anlatmadığını düşünmektedir. Bu arada garip olaylar baş gösterir. Çünkü diğer kazazedeler şüpheli bir şekilde ortadan kaybolmaya başlamıştır.

Alaaddin’in Yeni Serüvenleri (Les nouvelles aventures d’Aladin) – Star TV Saat: 20.00 ve 22.15

Her daim kaybetmeye mahkum bir grup arkadaş bir mağazayı soymaya karar verirler. Fakat tam soygun esnasında bir grup çocuk başlarına üşüşür ve onlardan bir masal anlatmalarını isterler. Adamlar da onlara yalan yanlış bir Alaaddin masalı anlatmaya başlarlar.

Esma’nın Sırrı (Grbavica: The Land Of My Dreams) – TRT 2 Saat: 21.00

Bir zamanlar Yugoslavya diye bir ülke vardı. Kimimiz futbolcu transfer sezonu açıldığında bu ülkenin adını daha sık duyardı, kimimiz ise coğrafya dersleriyle, spor haberlerinin ötesine pek geçmezdi. Oysa 90’lı yılların ilk yarısında, modern zamanlar dediğimiz bir dönemde Avrupa’nın göbeğinde bir soykırım yaşandı. Ülke sadece parçalanmakla kalmadı, geride onca ölü, sistematik tecavüze uğrayan 20 binden fazla kadın bıraktı. O tarihten itibaren o topraklar bana sadece acı, gözyaşı, haksızlık hatırlatır oldu.

Şabanoğlu Şaban – Show TV Saat: 22.15

Vatani görevini tamamlayan Şaban, tezkereyi alınca, eski komutanının yanında işe girer. Arkadaşı Ramazan ile birlikte ünlü bir kabadayıyı yakalayınca, kahraman olurlar. Kumandanı ile Şaban’ın arası bir türlü düzelmez ve başındaki belalar Şaban’ın peşini bırakmaz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up