Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

4 Eylül 2018 Salı akşamı televizyon filmleri.

Şantaj – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 21.15

Jack Mabry, emekliliği için gün sayan bir şartlı tahliye memurudur. Elindeki davalardan biri de Gerald Stone Creeson’ınkidir. Creeson, büyük anne ve babasının evini ateşe verip, onları öldürmekten suçlu bulunmuştur. Şimdi erken tahliyesi söz konusudur. Ancak bunun için öncelikle Jack’i değiştiğine ikna etmelidir. Tecrübeli Mabry’nin Stone’la ilgili ciddi şüpheleri vardır. Hapisten çıkmaya kararlı olan Stone, devreye çekici karısı Lucetta’yı sokar. Lucetta’nın görevi Mabry’yi baştan çıkarmaktır. Lucetta’nın konuya dahil olmasıyla iki erkeğin hayatını değiştirecek olaylar zinciri de başlar.

Uyumsuz – Kanal D Saat: 20.00 ve 22.45

Tris Prior için seçim yapma günü geldiğinde kendiyle ilgili büyük bir sırrı keşfeder. Uyumsuz’olan Tris’in herhangi bir gruba dahil olması mümkün değildir. Varolan düzende hayatta kalması için kaçması gereken Tris yeni tanıştığı Four’a güvenmek zorunda kalacaktır.

Çakallarla Dans – Show TV Saat: 20.00

Büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet, gözünü para hırsı bürümüş karısının gazına gelerek şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma planı yapar. Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan’dır. Parayı onun hesabına aktarıp, herhangi bir olumsuz durumda suçu onun üzerine yıkacaktır. Diğer iki arkadaşı da bu hain planın figüranı olacaklardır. Ama unuttuğu iki şey vardır; birincisi kendisi gibi kurnaz ama saf olan arkadaşları, ikincisi ise çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasında olmaları… Dört kafadar başlattıkları bu işi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik komik olay kalmaz. Kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir serüvene sürükler.

Karınca Adam – ATV Saat: 20.00

Biyokimyacı Dr. Hank Pym, yaptığı son deneylerde maddelerin boyutlarını değiştirmeyi keşfeder. Bu keşfi ilk önce kendi üzerinde test eder ve yarattığı araçlarla birlikte böceklerle iletişime geçmeyi başarır. Yarattığı özel kıyafeti giyerek kötü güçlere karşı mücadele etmesi için Scott Lang’i seçer. İkili, bu kıyafetin olağanüstü güçlerini kullanarak dünyayı kurtarmaya girişirler.

Transformers: Kayıp Çağ – TRT Saat: 20.00

Transformers: Dark of the Moon’un sonunda yaşananların ardından insanoğlu parçalarını toplarken, Autobotlar ve Decepticonlar gezegenden silinmişlerdir. Ancak güçlü ve başarılı iş adamlarından ve bilim adamlarından oluşan bir grup, geçmişte yaşanan Transformers istilalarından bir şeyler öğrenmek ister ve teknolojiyi kontrol edebileceklerinin ötesini taşırlar.

Çalgı Çengi İkimiz – Fox TV Saat: 20.00 ve 22.45

Gürkan ve Salih artık mafyayla içli dışlı olmaktan, mafya düğünlerinde müzik yapmaktan bıkmışlardır. Bu nedenle mafyadan tamamen uzaklaşıp, hayatlarında yepyeni bir sayfa açmaya karar verirler. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır. Mafyadan azledilmeleri için, sahneye çıkacakları bir düğündeki nikah memurunu kaçırmaları gerekmektedir. Ne var ki, nikah memuru Tarkan’ı keşfeden kişidir ve ikiliyi de meşhur etme vaadinde bulununca Salih ve Gürkan’ın çok zor bir tercih yapması gerekecektir.

Her Şey Aşktan – Show TV Saat: 22.00

Bir alışveriş merkezinde çalışan Pelin, hayatının aşkı İlker tarafından, evlilik hazırlığındayken aldatılır. Bir anda Pelin’in dünyası başına yıkılmıştır. Zavallı Pelin’e yaşadığı hayal kırıklıkları ve intikam dolu serüveninde, yakışıklı bir rock davulcusu olan Burak, yol arkadaşlığı yapacak ve hayatını değiştirecektir.

Son Vurgun – ATV Saat: 22.15

Eski kaçakçı Chris Faraday, geçmişi geride bırakmış ve New Orleans’ta karısı ve iki çocuğu ile yepyeni bir hayata başlamıştır. Babası da kaçakçılıktan tutuklanmış olan Chris, alarm sistemleri kurarak hayatını kazanmaktadır. Ancak karısının kardeşi Andy, federallerden kaçarken uyuşturucu patronu Tim Briggs’e ait yüklü miktarda kokaini denize atınca Chris, ailesini korumak adına bu borcun altına girer. Bir yük gemisinde çalışarak borcunu ödemeyi planlamaktadır. Diğer yandan Higgs, Chris’i kaçakçılığa zorlamaktadır. Ancak Chris için işler hiç beklenmedik bir biçimde gelişecektir.

Zor Sevda – Kanal 7 Saat: 22.20

Hasan dört yaşındayken bir toprak meselesi yüzünden babası öldürülür. Babasının katili Ekrem’le annesi sürekli mücadele halindedir. Annesine yapılan haksızlıklar nedeniyle acı çeken Hasan, Ekrem’i öldürür. Babası gözlerinin önünde öldürülen Elif ve Ekrem’in oğulları, Hasan’ı hapisten çıkınca öldürmeyi planlamaktadır. Aradan geçen yıllarda yaptığı hatanın farkına varan Hasan, Ekrem’in kızı olduğunu bilmediği Elif’e ilk görüşte aşık olur. Yerini öğrenmek için annesine baskı yapıldığı haberini alan Hasan, bu kez Elif’i kaçırır. Elif’in Hasan’a olan kin ve düşmanlığı, Hasan’ın gerçek kişiliğini tanıdıkça aşka dönüşür.

Ben Bir Katilim – TRT Saat: 23.10

Dosyalardaki zaman aşımı süresinin dolmasının ardından seri katil olduğunu iddia eden Lee Doo-Suk, I’m a Killer (Ben Bir Katilim) adlı kitabını yayımlar ve kitap kısa sürede bestseller olur. Bu sırada dedektif Choi Hyung-Goo, 15 yıl önce elinden kaçırdığı seri katili yakalamak istemektedir. Her şey belirgin gibi görünse de ortaya benzer yöntemleri izleyen bir katil çıkar ve Choi için şüphe tekrar başlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up