Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

3 Kasım 2020 Salı akşamı televizyon filmleri.

Yakın Tehlike (Right At Your Door) – Beyaz TV Saat: 19.30

Brad, karısı Lexi’yi işine uğurladıktan sonra Los Angeles’a kimyasal bombalar atılır ve tüm şehirde sokaklardaki insanlar toksik zehirlenmeye maruz kalır. İnsanların evlerinden çıkmaması ve kimseyi de dışarıdan eve almaması tembihlendiğinde Brad karısı Lexi’yi aramak için dışarı çıkar. Karantina noktalarındaki barikatları aşamayan Brad çaresizlik içinde eve döner.

Yakışıklı – Star TV Saat: 20.00 ve 23.45

Kamyonetle gazete dağıtıcılığı yaparak hayatını kazanan Selim, bir arkadaşına özenerek aldığı telsizle görüşmeler yapmaya başlar. Telsizde kullandığı kod ‘yakışıklı’dır ve kısa süre sonra bu sayede tanıştığı kızla çıkmaya, ardından da evlenmeye karar verir. Hayat şartları nedeniyle iki tarafın ailesi de evlenmelerine karşı çıkar. Maddi imkansızlıklar ve önlerindeki bin bir zorlukla mücadele etmeye başlayan iki genci tirajı komik olaylar beklemektedir.

Ağ (The Net) – TRT 2 Saat: 21.00

Film, Kuzey Koreli bir balıkçının içine düştüğü siyasal ve insani zorlukları merkezine alıyor. Teknesinin motoru bozulunca kendisini Güney Kore’de bulan balıkçı, casus sanılarak gözaltına alınır. Sert geçen sorgu ve ikna sürecinin ardından Kuzey Kore’ye iade edilen balıkçı, burada da zorluklarla karşılaşır ve iki ideoloji arasında kapana kısılacaktır.

Hep Yek – Star TV Saat: 22.00

Bir mafya babasının oğlu olan Cevat, sevdiği kızı kaçırmaya karar verir ve bunun için de adamlarından Ziya’yı görevlendirir. Ziya kadını kaçırır fakat Cevat’a götürme işini adamı Şahin’e verir. Şahin de yolda başka adamlar ile karşılaşır ve kadını kaybeder. Bunun üzerine Şahin Ziya’ya Ziya da Cevat’a hesap verme korkusu ile kendilerini bir maceranın içinde bulurlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up