Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

2 Ekim 2020 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Dağların Kraliçesi – TRT 2 Saat: 21.30

Dağların Kraliçesi, Kırgızlar’ın, Çarlık Rusyasına karşı verdiği bağımsızlık mücadelesine öncülük eden efsanevi lider Kurmancan Datka’nın hikayesini konu ediniyor. Flmin yönetmen koltuğuna ise Sadık Şer-Niyaz oturuyor.

Keskin Nişancı 3 – Beyaz TV Saat: 22.00

Çavuş Beckett uzun kariyeri boyunca 70 kişiyi öldürmüştür. Şimdi ise bir arkadaşının peşine düşmesi gerektiğini bilmemektedir. Finnegan ve Beckett Vietnam’da omuz omuza savaşmışlardır. Ve Finnegan burada hayatını kaybetmiştir. Ama Finnegan’ın ölümü bir düzmecedir. Pentagon’dan bazı kişiler Vietnam’dan sonra onun çalışmaya devam etmesini istemişlerdir. Yıllar sonra, Finnegan’ın dostları desteklerini kesmiş, onu yalnız bırakmışlardır. Şimdi o, bölgelerini, Birleşik Devletleri ve hatta dünyayı tehdit eden bir suç örgütü kurmaya başlamıştır. Bir gizli ajan Finnegan’ı saklandığı yerden çıkartmıştır. Onu yakalamak için bir tek şans vardır ve atışı yapmak Beckett’a bağlıdır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up