Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

28 Eylül 2020 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Coco – Kanal D Saat: 20.00

12 yaşındaki Miguel’in en büyük kahramanı efsanevi Meksikalı gitarist Ernesto de la Cruz’dur. Miguel’in onunla tanışma imkanı yoktur, çünkü Cruz hayatını kaybetmiştir. Her gün onun şarkılarını dinleyen Miguel günün birinde ünlü müzisyenin gitarını bulur ve onu çaldığı anda kendini Ölüler Diyarı’nda buluverir. Çıkış yolunu arayan Miguel, düzenbaz Hector’la karşılaşır ve birlikte Miguel’in aile tarihinin ardındaki gerçek hikayeyi keşfetmek için olağanüstü bir yolculuğa çıkarlar.

Arakçılar – TRT 2 Saat: 21.00

Osamu ve ailesi hırsızlık yaparak geçinmektedir. Yine bir gün Osamu ve oğlu bir marketten yiyecek bir şeyler çalıp eve dönerlerken küçük bir kıza rastlarlar. Kız dondurucu soğukta dışarıda kalmıştır. Aile küçük kızı evlerine almayı pek istemez fakat yaşadığı sıkıntıları öğrendiklerinde onunla ilgilenmeye karar verirler. Küçük kız kısa sürede ailenin neşesi haline gelir. Onlar hayatta kalabilmek için suç işleyerek zar zor para kazansalar da, küçük kızla birlikte mutlu bir yaşam sürerler. Fakat gizli bir sırrın ortaya çıkması ailenin ve küçük kızın hayatını tamamen değiştirir.

Keskin Nişancı 2 – Beyaz TV Saat: 21.45 

Orduda keskin bir nişancı olarak görev yapan eski bir asker, bir Sırp generalini ortadan kaldırma görevini üstlenir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up