Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

18 Eylül 2020 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Kare – TRT 2 Saat: 22.45

Christian, Stockholm’de bir modern sanat galerisinde çalışmaktadır ve projelerinden biri de The Square olarak adlandırılan alandır. Bu alan büyük bir toplumda farklı katmanlardan, farklı sosyal sınıflardan gelen insanların küçük bir yansımasıdır ve Christian ziyaretçileri insanlara güvenmeli mi güvenmemeli mi sorusu ile iki farklı yoldan birini seçmeye davet etmektedir ve bu soru bizi tüm film boyunca takip eder.

Panik Odası – Beyaz TV Saat: 23.00

Evine yaptırdığı ve içine girilmesi imkansız, güvenli bir odada, küçük kızıyla hapis kalan bir kadının başından geçen kabus dolu saatler anlatılıyor. New York’un Manhattan adasındaki dört katlı bir eve taşınan Meg Altman ve kızı Sarah, henüz taşındıkları ilk gece evi soymak isteyen bir grup silahlı adamla burun buruna gelir. Kendilerini kıl payı kurtaran anne-kız, evdeki ‘panik odası’na girerek, hayatta kalmak için zorlu bir mücadele verir. Şeker hastası olan Sarah için ilaca gereksinim duyan Meg, odadan dışarı çıkmak istediğinde ise işler iyiden iyiye karışır. Klostrofobik bir karabasan olan Panic Room, günümüz gelişmiş toplumlarında bireylerin içine işleyen paranoyadan yola çıkıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up