Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

16 Eylül 2020 Çarşamba akşamı televizyon filmleri.

Logan: Wolverine – Kanal D Saat: 20.00 

Mutantların güçlerini azaltması düşünülen bitkiye rağmen mutantlar hızla çoğalmıştır. Logan, gücünü kaybetmiş ve şoför olarak hayatına devam etmektedir. Logan, Meksika sınırında saklanan Profesör X’i de korumaktadır. Bir gün Logan’ın arabasına binen yabancı bir kadın ona Kanada sınırına Laura isminde bir kıza gitmesini söyler. Logan, başlangıçta bunu reddetse de profesörün uzun süredir Laura’nın ortaya çıkmasını beklediğini hatırlar ve harekete geçer.

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı – ATV Saat: 20.00 

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı, Balkan coğrafyasındaki zulmün önüne geçmek için zorlu bir mücadeleye girişen Fatih Sultan Mehmet’in seçkin savaşçı birliği Akıncıların hikayesini konu ediyor. Fatih Sultan Mehmet, İstanbul’un fethinin ardından rotasını Roma’ya çevirir. Ancak bu sırada Sırp kralı Lazar, Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa’daki kararlı ilerleyişinin önüne geçmek ister. Fatih Sultan Mehmet’e ölümüne bağlı olan Akıncılar, Osmanlılar’a karşı Katolik dünyası ve Papa ile ittifak kuran, Balkan coğrafyasında büyük bir zulme neden olan Lazar’ın planını bozmak için harekete geçer. Fatih’in Akıncıları, hak ve adaleti sağlamak ve yaşanan zulme dur diyebilmek için zorlu bir mücadeleye girişir.

Kiraz Mevsimi – TRT 2 Saat: 21.00 

Bir Anadolu kasabasında yaşayan Yılmaz, babası ile hayalleri arasında sıkışıp kalmıştır. Kendi işini kurmanın hayaliyle yaşayan Yılmaz, bunun için küçük bir traktör almak ister. Babası ve yaşadığı coğrafyanın şartları onun hayalini gerçekleştirmesine engel olur. Ama doğa, her zaman muhteşem bir umut kaynağıdır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up