Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

15 Eylül 2020 Salı akşamı televizyon filmleri.

Yedi Bela Hüsnü – Show TV Saat: 20.00 

İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde geçen komik bir aşk öyküsü anlatılıyor. Saf bir delikanlı olan Hüsnü, mahallenin en güzel kızı Hüsniye’ye aşıktır. Hüsniye’nin ilgisini çekmek için olmadık yollara başvurur ve sonunda Yedi Bela namıyla kabadayı olmaya karar verir. Bu arada peşine düşen kiralık katillerle de mücadele etmek zorunda kalır. Ancak her defasında şansı ve tesadüfler sayesinde paçayı kurtarmayı başarır.

Arabalar 3 – ATV Saat: 20.00 

Şimşek McQueen pistlere geri dönmenin hayalini kurup, kenara itildiğine içerlerken bir anda #95’in işinin henüz bitmediğini kanıtlamaya karar verir. Hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet’in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı olan arabamız, Piston Kupasının en büyük yarışında boy göstermeye hazırlanır.

Ben, Daniel Blake – TRT 2 Saat: 21.00 

Daniel Blake, New Castle’da yaşayan bir marangozdur. Fakat ciddi sağlık durumu nedeniyle çalışamamaktadır. Hayatında ilk kez “işsizlik fonuna”  başvuran Daniel, gerçekten hasta olduğunu bürokrasiye kanıtlamaya çalışır. Ama sistemin çarpıklığı nedeniyle devlet yardımı da alamaz ve yeniden iş aramak zorunda kalır. Daniel bu zorlu süreçte Katie adında bir anne ve onun küçük çocuklarıyla dostluk kurar. Kendisi gibi bozuk sistemle ve boğucu bürokrasiyle mücadele eden ve iki çocuğuna tek başına bakan genç Katie ile yoldaş olacaktır… Fakat sosyal yardım tablosu hiç de toz pembe değildir.

Tarzan Rıfkı – Show TV Saat: 21.45 

Sakarlığı ve beceriksizliği yüzünden, bir baltaya sap olamayan Rıfkı, kendini Tarzan sanmaktadır ve zamanının büyük çoğunluğu ormanda geçirmektedir. Rıfkı tesadüfler sonucu kendisini mafyanın içinde bulur. Bu kanunsuz adamlar Rıfkı’yı kendi kirli işlerinde kullanmak isterler. Ama sakarlığı yüzünden mafyanın bütün işlerini alt üst eden Rıfkı, sonunda mafya babasını da çileden çıkarır. Çareyi Rıfkı’yı ortadan kaldırmakta arayan mafya, akla gelmeyecek her türlü yola başvurur.

Vatansever – Beyaz TV Saat: 23.00  

Benjamin Martin, Fransız-Yerli savaşının kahramanıdır. Eşini kaybetmiş ve altı çocuğu ile birlikte kendi çiftliklerinde yaşamaktadır. Benjamin, ailesinin huzurlu ve barış içinde yaşayabilmesi için savaşmayacağına dair yeminlidir. Fakat İngilizler Amerika’ya savaş ilan etmiş, Benjamin ise bu savaştan elinden geldiğince ailesini uzak tutmuştur. Diğer yandan büyük oğlu Gabriel savaşa katılma yanlısıdır. Benjamin için artık kaçınılmaz gerçekleşmiştir. Ailesini ve ulusunun özgürlüğünü korumak için İngilizler’e karşı savaşmak zorundadır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up