Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

17 Ağustos 2020 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

American Ultra – Star TV Saat: 20.00 ve 21.45

Mike ile sevgilisi Phoebe küçük bir kasabada son derece sakin bir hayat sürerken sıkıcı buldukları hayatları olağanüstü bir macerayla şenlecektir. Mike yakın zamanda sevgilisine evlilik teklifi etmeyi planlarken, Mike’ı tanıyan kimsenin bilmediği bir sır her şeyi altüst eder. Mike, esasında hükümet için çalışan bir gizli ajandır ve üstleri tarafından güvenilirliğine gölge düştüğü gerekçesiyle etiketlenmiştir. Mike, çalıştığı birim tarafından etkisiz hale getirilmeye çalışılırken Phoebe’yi de yanına alıp peşindekilerden kaçmak için yollara düşer ve tüm becerilerini sergilemek zorunda kalacağı zorlu bir deneyime adım atar.

Dogman – TRT 2 Saat: 21.00

Nazik, sevgi dolu bir adam olan Marcello, köpek bakıcılığı yapmaktadır. Hayattaki tek amacı iyi bir baba olmak olan Marcello, eşinden boşandığı için kızı ile istediği kadar görüşememektedir. Ancak baba kız, bir araya geldikleri her anın tadını doyasıya çıkarmaya çalışır. Vaktinin çoğunu bakımını üstlendiği köpekler ile geçiren Marcello’nun hayatı, çocukluk arkadaşı olan Simone’nin hapisten çıkıp, mahalleye geri dönmesi ile bambaşka bir hal alır. Eski bir boksör olan Simone’nin mahalleye geri dönmesi, herkesin huzurunun kaçmasına neden olur. Simone yüzünden kendisini şiddet dolu bir dünyanın içinde bulan Marcello, onurunu kazanmaya çalışırken masumiyetini kaybetmeye başlar.

Bücür – Show TV Saat: 20.00 ve 22.15

Annesini bulmak için sadece üç günü olan Umut, Özge ile birlikte kendilerini türlü belaların içinde bulur. Genç delikanlı bir yandan annesini bulmaya çalışırken, bir yandan da peşlerine düşen adamlardan kurtulmaya çalışır.

Hükümet Kadın – TRT 1 Saat: 20.00

Midyat’ta yaşayan sekiz çocuk annesi Xate, okuma yazması olmayan bir kadındır. Belediye başkanı olan eşi aniden ölünce kendini belediye başkanı koltuğunda bulur. Xate, çocuklarına rağmen, başkanlığı iyi bir şekilde yapmaya kararlıdır. Kısa zamanda hükümet gibi kadın olduğunu kanıtlayan Xate, her türlü problemi de kendi kadınca yöntemleriyle çözmenin yolunu bulur. Ancak, sadece Midyat halkı için değil, ülkedeki diğer insanlar için de hayat eskisi gibi olmayacaktır.

Matrix – Kanal D Saat: 23.00

Gündüzleri bir bilgisayar programcısı olan Thomas Anderson, geceleri Neo lakaplı usta bir hacker olarak yaşamını sürdürmektedir. Thomas, peşinde onu takip eden bazı siyah takım elbiseli, gözlüklü adamlar olduğunu farkeder. Bunun nedenini Morpheus isimli birinden öğrenir. Birden kendini büyük bir komplonun içinde bulan Neo, Morpheus’un anlattıklarına güvenmek zorundadır. Morpheus, Neo’ya aslında dünyanın, içinde yaşadığımızı sandığımız simulasyon bir dünya olduğunu anlatır. Neo, Trinity ve Morpheus’un da yardımıyla tüm donanımını kurup bu düzeni yıkmaya çalışan, gerçeği bilen bir avuç insanın arasına katılır.

Hayalet Sürücü – Beyaz TV Saat: 23.00   

Johnny Blaze, tehlikeli motorsiklet sahnelerinde oynayan bir dublördür. Beklenmedik olaylar sonucu babası ve kız arkadaşının hayatı karşılığında ruhunu şeytana satar, ancak bu değiş tokuş onu geceleri ortaya çıkıp intikam alan şeytani ve lânetli bir ruha dönüştürür. Gündüz gözünü budaktan sakınmayan bir gösteri motorsikletçisi olan Johhny, geceleri ise kötülüğün gölgesinde kaçak iblisleri avlayan Hayalet Sürücü olur. Şeytanın isteklerini yerine getirmek zorunda olan Johnny, kaderiyle yüzleşmeye, üzerindeki laneti ve güçlerini masumları korumak için kullanmaya kararlıdır. Artık o motorunu cehennemin ateşiyle alev alev sürmektedir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up