Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

18 Temmuz 2020 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Vincent’ten Sevgilerle – TRT 2 Saat: 21.30

Film, Van Gogh’un 17 yaşındayken tablosunu yapmış olduğu Armand Roulin üzerinden ilerliyor. van Gogh’un Fransa, Auvers’te öldüğü haberi, eskiden yaşadığı Arles kasabasına ulaşır. van Gogh ile yakın arkadaş olan emektar postacının oğlu Armand, babasının ısrarları sonucu taziye mektubunu van Gogh’un ağabeyi Theo’ya götürmeye razı gelir. Paris’e vardığında Theo’nun da kardeşinin ardından vefat ettiğini öğrenince mektubu verebileceği bir akraba aramaya başlar. Bu yolculukta ünlü ressamın son günlerini ve ölümünün esrarını da aydınlatmaya başlayacaktır.

Doktor Civanım – Kanal D Saat: 20.00

İstanbul’da bir hastanede hademelik yapan Kemal, köyüne döner. Kendini doktor olarak tanıtır ve halkı ücretsiz muayene etmeye başlar. Bu arada, Ruşen Ağa’nın kızı Sümbül’e de aşık olur. Ancak sahte doktor olduğu ortaya çıkınca işler karışır.

Madagaskar Penguenleri – Star TV Saat: 20.00 ve 21.45

Skipper, Kowaski, Rico ve Private, The North Wind isimli gizli bir birim ile güçlerini birşetirip Doktor Octavius Brine’ı durdurmaya çalışırlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up