Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

17 Temmuz 2020 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Serpiko – TRT 2 Saat: 21.30

1970’ler. New York’un bir suç şehri olmaktan çıkmasına henüz on yıllar var. Polis gücüne yeni katılan hipi görünüşlü genç Frank Serpico’nun, birlikte devriyeye çıktığı arkadaşlarından tek farkı şehrin entel kesiminde yaşaması ve sakal uzatması değil, kesinlikle rüşvet almaması ve dünyayı daha iyi bir yer yapacağını sanmasıdır.

Frank’ın tutumu bir süre sonra hem sokaktaki azıllı suçluları hem de onlarla işbirliği yapan çalışma arkadaşlarını rahatsız edecektir. Kirliliğin etrafını sardığını farkettiğinde, kokuşmuşluğun uzandığı yerleri görüp dehşete kapılacak ve kendi hayatının da tehlikede olduğunu anlayacaktır.

Watergate skandalından yeni çıkmış bir Amerika’da tam doğru zamanda vizyona giren Serpico, Baba’da epey sükse yapmış Al Pacino’ya kendini biraz daha gösterip yerini sağlamlaştırma fırsatı da vermiş bir film.

Recep İvedik 3 – Kanal D Saat: 20.00

Recep İvedik, babaannesinin ölümünden sonra depresyona girer. Depresyon hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünen Recep’in hayatına uzaktan akrabası Zeynep girer ve her şey değişir.

Zorlu Gün – Star TV Saat: 20.00 ve 22.20

Annesinin cenazesinden dönmekte olan polis memuru Gun-Soo, yolculuk esnasında kazara bir adama çarpar ve adam oracıkta hayatını kaybeder. Gun-Soo, anın şokuyla riskli bir karar alarak olayı örtbas etmeye karar verir; adamın cesedini annesinin tabutunun içine saklar. Bu hareketi kısa süre içerisinde büyük karmaşalara neden olacaktır.

Şansımı Seveyim – ATV Saat: 20.00

Sakarlıkları ve uğursuzluğuyla etrafındaki herkesi kaçıran Sebahattin, ne yapsa şanssızlıklarından bir türlü kurtulamamaktadır. Bir gün panayırda tanıştığı Yaprak’a aşık olunca lanetten kurtulabilmek için geçmişte ahını aldığı insanlarla yeniden buluşup, helallik istemeye karar verir.

Sevginin Gücü – TRT 1 Saat: 20.00

Pakistanlı konuşamayan küçük Shahida’nın annesi, Hindistan’da çocuğunun tedavi edileceğini öğrenir. Hindistan’a gidiş yolculuğunda küçük Shahida, annesini kaybeder. Hindistan’da Shahida’ya yardım edecek olan kişi ise Bajrangi Bhaijaan müridinden olan Pavan’dır. Pavan ile Shahida’nın yolları bakalım nasıl kesişecek ve Pavan, Shaihada’yı ailesine ulaştırabilecek midir?

Benim Adım Feridun – ATV Saat: 22.00

Uzun süreli bir ilişkinin içindeki Ersan artık sevgilisine ilgi göstermeyi ve romantik olmayı bırakmıştır. Günün birinde sevgilisi Ayla tarafından terk edilince sudan çıkmış balığa döner. Birkaç hafta boyunca sevdiği kadını geri kazanmaya çalışsa da sonuç nafiledir. Bunun üzerine artık ayrılığı kabullenmesi gerektiğini anlayan Ersan, farklı bir yerin iyi geleceği umuduyla uzun zamandır gitmediği, çocukluğunun geçtiği Erdek’teki eve gider. Ancak burada da aradığı teselliyi bulamaz. Sahilde dolaşırken yakınlarda bir düğün olduğunu fark eder. Bir şeyler içip çıkma düşüncesiyle düğüne giren Ersan’ı, düğündeki damadın babası, yıllar önce küstükleri için Almanya’ya yerleşen kardeşinin oğlu Feridun zanneder. İlk başta bu rolden memnun olan Ersan ilk fırsatta kaçarım diye düşünürken damadın kuzeni Hayal’i görür.

Suçlular Takımı – Show TV Saat: 23.15

Merkez Bankası her gün 120 milyon dolar nakit parayı dolaşımdan alıp imha etmektedir. Şehrin en başarılı silahlı soygun çetesi de Los Angeles’ın ünlü bankasının günlük olarak imha ettiği bu paraları almak için imkansız bir soygun planına girişir. Ancak farklı yeteneklerle donanmış olan bu elit ekibin işi planladıklarından daha zor olacaktır. Çünkü, daha önce yaptıkları soygunlar yüzünden hala onları arayan ‘Nitelikli Suçlar Birimi’ polisleri, bu soyguncu çeteyi ortadan kaldırmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya hazırdırlar. Kimsenin henüz yakalayamadığı bir çete ve ellerinden şimdiye kadar kimsenin kaçamadığı bir polis birimi karşı karşıyadır ve iki taraf da birbirleriyle ölesiye rekabet ederler.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up