Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

12 Ağustos 2018 Pazar akşamı televizyon filmleri.

Riddick Günlükleri – Beyaz TV Saat: 19.30

Richard B. Riddick’in başına büyük bir ödül konmuştur. Riddick son beş yılını peşindeki avcılardan kaçarak geçirmiştir. Barışçı yönüyle tanınan Helion gezegeni, zorba Lord Marshall tarafından işgal edilir. Riddick buradaki bir yer altı hapishanesinde uzun zamandır görmediği Kyra’yla karşılaşır. İkisinin yaşayacakları olaylar, hem bu ikilinin hem de üzerinde yaşadıkları gezegenin kaderinde bir dönüm noktası olacaktır.

Demir Adam – Kanal D Saat: 20.00 ve 23.30

Tony Stark, hem bir mühendislik dahisi hem de tam bir playboydur. Kendi ülkesinde teknoloji harikası füzeler ve silahlar üretmektedir. Afganistan’da yeni bir füzeyi tanıtırken esir düşer ve yaralanır. Onu kaçıranlar, kendileri için bir füze yapmasını isterler. Tony ise bunun yerine zırhlı bir giysi yapar. Bunu yapmaktaki amacı zekasını kullanarak farklı bir kurtuluş yöntemini planlamaktır. Eskiden boş zamanlarını sadece kadınlarına ayıran Tony’nin hayatı artık tamamen farklı bir şekle bürünmüştür.

Recep İvedik 3 – Star TV Saat: 20.00

Babaannesinin ölümünden sonra depresyon hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünen Recep İvedik’in hayatına bir anda uzaktan akrabası olan Zeynep girer. Zeynep, İstanbul’da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir süre Recep’in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep, ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbirlerine ısınırlar. İkisi beraber Recep’in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği sportif ve sosyal faaliyetlerle ilgilenmeye başlar. Bütün bu serüven boyunca Recep, gittiği her yerin altını üstüne getirir. Ancak bunların hiçbiri Recep’in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar…

Tron Efsanesi – Show TV Saat: 20.00

27 yaşındaki Sam Flynn’in bir zamanlar dünyanın en ünlü bilgisayar oyunlarını yapan adamı olan babası Kevin, gizemli bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Sam, ancak babasının yollayabileceği tuhaf bir sinyali araştırırken, kendini Kevin’ın 20 yıldır hapsolduğu dünyada bulur. Korkusuz savaşçı Quorra’nın yardımıyla baba-oğul ölüm kalım yolculuğuna çıkar. Bu evren, hayal bile edilemeyecek ve onların kaçmasını önleyecek araçlar ve silahlarla doludur.

Hızlı ve Öfkeli 4 – ATV Saat: 20.00

Los Angeles sokaklarında yeni bir suç dalgası başlamıştır. Kaçak yaşayan eski dolandırıcı Dominic Toretto ile ajan Brian O’Conner arasındaki eski husumet yeniden alevlenir. Ancak ortak düşmanı saf dışı etmenin başka yolu olmadığı için birbirlerine güvenmek zorundadırlar. Omuz omuza mücadeleye girişen ikili, intikam almanın en iyi çaresini bulmuştur: Direksiyon başındayken en yüksek limitleri zorlamak… Los Angeles caddelerinden Meksika çöllerine uzanan bir macera onları beklemektedir.

Kurt Adam – Beyaz TV Saat: 21.30

Annesi öldüğünden beri psikolojisi bozuk olan Lawrence Talbot, yıllar önce babası tarafından Amerika’ya gönderilmiştir. Erkek kardeşinin ortadan kaybolduğunu öğrenince İngiltere’deki görkemli malikanelerine geri döner. Kardeşinin cesedi ortaya çıkınca babası John’la birlikte katili aramaya koyulur.

Mumya – ATV Saat: 22.05

Binlerce yıl önce Mısır’da, başrahip Imhotep ile firavunun gözdesi Anck Su Namun gizli bir aşk yaşamaktadır. Ancak sevgililer yakalandığında cezaları korkunç olur. Güzel kadın intihar eder, başrahip ise Hom-Dai, yani Ölüler Şehri Hamunaptra’ya diri diri gömülmeye mahkum edilir. Korkunç ceza infaz edilirken, rahip geri döneceğine yemin etmektedir. 1923’te Amerikalı maceracı Rick, Hamunaptra’yı bulmak isteyen İngiliz kardeşlere rehberlik etmektedir. Kaypak Johnathan, hazinelerin hayallerini kurarken, Evelyn’in merakı ise tamamen bilimseldir. Üçlü bilmeden korkunç laneti uyandıracaklardır.

Son Oyun – Show TV Saat: 22.30

Keith Ripley hırsızlığın kurallarına uygun olarak yaşayan usta bir soyguncudur. Belli başlı kurallara sonuna kadar uyum gösterir: İşini yap, ortağının arkasını kolla, asla teslim olma, polisle işbirliği yapma! Ripley’in önceki ortağı bu kurallara uymamış ve bunu hayatıyla ödemiştir. Jack Gabriel ise New York sokaklarında hırsızlığı ustalıkla yapan yakışıklı bir adamdır. Ripley kendisinin de peşinde olduğu bir mücevher satıcısının Jack tarafından soyuluşuna tanık olur. Ripley planladığı asıl büyük soygun için aradığı ortağı bulmuştur. Silahlı korumalar, kilitli kasalar ve parmak izi ile açılan kapılar ardında korunan bu servet ile Ripley, hem eski ortağının Rus mafyasına borçlarını ödeyecek hem de vaftiz kızı Alex’in hayatını kurtaracaktır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up