Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

1 Temmuz 2020 Çarşamba akşamı televizyon filmleri.

Sağ Salim – ATV Saat: 20.00

Salim hem ölümden hem de ölülerden çok korkan, saf bir Anadolu köylüsüdür. Ekmeğini taştan çıkartır; köyden kasabaya kamyonetiyle mal taşıyarak üç beş kuruşla hayatını döndürür. Fakat kabus gördüğü bir gecenin sabahında köy muhtarı kendisinden Mersin’den Sivas’a bir cenaze taşımasını rica eder. Başta çok isteksiz olsa da muhtarın ısrarını kıramaz ve komedi bir dolu yolculuk başlar.

Çalgı Çengi İkimiz – FOX TV Saat: 20.00

Gürkan ve Salih artık mafyayla içli dışlı olmaktan, mafya düğünlerinde müzik yapmaktan bıkmışlardır. Bu nedenle mafyadan tamamen uzaklaşıp, hayatlarında yepyeni bir sayfa açmaya karar verirler. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır. Mafyadan azledilmeleri için, sahneye çıkacakları bir düğündeki nikah memurunu kaçırmaları gerekmektedir. Ne var ki, nikah memuru Tarkan’ı keşfeden kişidir ve ikiliyi de meşhur etme vaadinde bulununca Salih ve Gürkan’ın çok zor bir tercih yapması gerekecektir.

Can Feda – ATV Saat: 22.00

Dünyanın en tehlikeli bölgelerinden birinde yedi yıldır iç savaş hüküm sürmektedir. Türk ordusu yanında hiçbir müttefik devlet olmadan bölgeye giriş yapar. Bölgede görevliler arasında Yüzbaşı Alparslan’ın komutasındaki 6 kişilik Özel Kuvvetler timi de vardır. Tim, aralarına katılan Yüzbaşı Pilot Onur ile birlikte Türk ordusuna karşı kurulan büyük bir tuzağı ortaya çıkarır. Tuzağı bozmak için zorlu şartlarda vatan millet uğruna teröristlere karşı yaşam savaşı veren tim için asıl sınav, vicdanını kaybetmeyip insan kalmayı başarabilmektir.

Hasret Bitti – Kanal D Saat: 22.30

Almanya’da yıllardır gurbetçi bir aile olarak yaşayan Bitti ailesinin reisi Halim Bitti, yabancı damat istememesi ve hayalini kurduğu Türkiye’de lokanta açmak isteğini bahane ederek ailesini yurda kesin dönüş yapmaya ikna eder. Ancak aile, Türkiye’de yaşayan akrabaları Çetin’in bir dolandırıcı şebekesine bulaşması ve şebekede bulunana Duru’ya gönlünü kaptırmasıyla kendilerini bitmek tükenmek bilmeyen bir komedinin içinde bulurlar.

Lokman İlyas – TRT 2 Saat: 21.00

Yılların acı birikimleri, katı önyargılara dönüşüp insanlar arasına yüksek duvarlar ördü. Paylaşmayı öğrenmeden, güvensizliği ezberledik. Halbuki ateşin düştüğü müşterek bir yerdi. Herkes bir parça nasibini almıştı. İlyas’ın kimseden esirgemediği şifalı eli, yalnız herşeyden habersiz birkaç çocuğun değil, herkesin marazi taraflarına merhem sürmeye gelmişti.

Paris’ten Sevgilerle – FOX TV Saat: 22.30

Paris’teki ABD bürosunda görevli James, bir CIA ajanıyla işbirliği yaparak şehre yapılacak terörist bir saldırıyı önlemek ister. Ne var ki James peşinde oldukları suç örgütünün hedefinde olduğunu anlar. Bu durumda kendisi için bir dönüş olmadığını da keşfetmesi uzun sürmez. Sonraki 48 saat içinde hala hayatta kalabilmesi için, Wax tek umuttur.

Hak Yolu – Kanal 7 Saat: 22.45

Reşit Ağa kendine karşı geldiği için Hacer’in oğlunu öldürür ve cesedi uçurumdan atarak kaza süsü verir. Bir çoban cinayete tanık olur. Ancak, Ağa’dan korktuğu için bundan söz etmez. Hacer ise, oğlunun ölümü karşısında büyük bir yıkım yaşar. Acılı annenin durumunu gören çoban, ona oğlunun Reşit Ağa tarafından öldürüldüğünü söyler. Hacer, Ağa’nın cezalandırılması için oğlunun cesedini kasabaya götürmeye karar verir. Burada otopsi yapılacak ve olayın kaza değil cinayet olduğu ortaya çıkacaktır. Durumu öğrenen Reşit Ağa, Hacer’in engellemeleri için adamlarına talimat verir.

Keşfedilmemiş – Beyaz TV Saat: 23.00

Tatil için gittikleri göl kenarında keyif yapmayı umut eden beş arkadaşın planları, dünya bir anda uzaylılar tarafından istila edilince alt üst olur.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up