Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

28 Haziran 2020 Pazar akşamı televizyon filmleri.

Parker – Star TV Saat: 20.00 

Parker prensipleri olan profesyonel bir hırsızdır. Maddi durumu yetersiz olanlardan çalmamakta ve hak etmedikleri sürece insanlara zarar vermemektedir. Son işinde beraber çalıştığı çetenin ihanetine uğrayıp ölüme terk edilince intikam almaya karar verir ve çeteyi zenginlerin muhiti olan Palm Beach’e kadar takip eder. Varlıklı bir Teksaslı kılığına giren Parker, kendine alışılmadık bir partner seçer. Leslie, zeki, hırslı, oldukça alımlı ve nakite sıkışmış güzel bir kadındır. Kurnaz bir plan yapan ikili, herkesi alaşağı ederken kendi isimlerini de temize çıkarmayı başarır.

Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor – Show TV Saat: 20.00

Yıllar geçse de, öğrenciler değişse de Hababam haylazlıkları değişmiyor. Kızlı erkekli ilk Hababam Sınıfı diğer serilerdeki haylazlıklarını sürdürmektedir. Sınıfa Doğulu bir aşiret reisinin oğlu olan Bilo gelir ve kendini ağa ilan eder. Öğrenciler de onunla kafa bulmaya başlar. Fakat Bilo biraz saf olduğu için bunun farkına varmaz. Okulun yeni asabi hocası Hürrem ise, tam bir erkek düşmanıdır. Sınıftaki Kıvırcık Ömer ve Ayşe adlı iki öğrenci arasında bir aşk başlar ve kız hamile kalır. Ancak, öğrenciler gebelik testini yaptırdıklarında kimya hocası, incelediği idrar örneğinin bu Hürrem Hoca’ya ait olduğunu düşünür. Hürrem ortalığı velveleye verir.

Hobbit 3: Beş Ordunun Savaşı – ATV Saat: 20.00

Yurtlarına tekrar kavuşan Erebor Cüceleri, Ejderha Smaug’u Göl Kasabası’nın masum yerlileri üzerine saldıkları gerçeğiyle yüzleşmek zorundadırlar. Thorin Meşekalkan ise Arkentaşı’nı ararken önemli değerlerden ödün vermiştir. Thorin’e yardımcı olamayan Bilbo tehlikeli bir seçim yapmanın eşiğine gelir. Bu esnada Lord Sauron planladığı gizli Yalnız Dağ saldırısı için dört Ork bölüğü göndermiştir. Şimdi Cüce, Elf ve insanların önünde iki seçenek vardır: Ya birleşip birlikte savaşacaklar ya da hep beraber yok olacaklardır. Beş ordu toplanıp savaşa girmeye hazırlanırken Bilbo, hem kendi hayatı hem de arkadaşlarını kurtarmak için savaşmak durumunda kalacaktır.

Güvercin Hırsızları – TRT 2 Saat: 21.30

Güvercin Hırsızları, çaldığı güvercinler ile arkadaşının hayalini gerçekleştirmeye çalışan genç bir delikanlının hikayesini anlatıyor. Mahmut, yaşlı babası ile birlikte Yozgat’ın bir ilçesinde yaşayan genç bir delikanlıdır. Büyük şehirlerin gürültüsünden, kaosundan yoksun olan ilçede herkesin tek uğraşı güvercinlerdir. İlçe sakinleri zamanlarının çocuğunu güvercinleri ile ilgilenip, onları beslemekle geçirir. Güvercinlerin güzelliği ve yetenekleri ile ilgilenen ahali, onları neredeyse bir araba fiyatına satmaya başlar. Güvercinleri çok seven ve geceleri arkadaşları ile birlikte güzel bulduğu güvercinleri çalan Mahmut’un en büyük hayali en iyi güvercinlere sahip olmaktır. Bir gün bir güvercininin kaçması Mahmut’un hayatını hiç beklenmedik bir şekilde değiştirir. Mahmut, güvercinini bir evin çatısına yuva yapmış olarak bulur. Bu sayede evin 8 yaşındaki oğlu İsmail ile tanışan Mahmut, artık güvercinleri yeni arkadaşının hayallerini gerçekleştirebilmek için çalar. Osman Doğan‘ın ilk uzun metraj filmi olan Güvercin Hırsızları”nın oyuncu kadrosunda Seyit Nizam Yılmaz, Mert Buğra Tataroğlu, Gökhan Yıkılkan, Kutay Sandıkçı gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunda yönetmen ile birlikte Samet Doğan’ın imzası bulunuyor.

Nereden Çıktı Bu Velet – FOX TV Saat: 20.00 ve 23.30

Saf ve iyi niyetli iki adam, bir gün peşlerine takılan küçük bir çocuğu evlerine götürürler. Küçük çocuk fidye için bir çete tarafından kaçırılmışken, onların ellerinden kurtulmuştur. Peşlerine takıldığı iki kafadar, bekar oldukları için ev sahibinden çekinmektedirler ve çocuğu saklamak için çeşitli yollar denerler. Onlar böylesine telaşlı ve endişeliyken, çocuğun yüklü bir servete sahip olduğu ortaya çıkar.

Köşeyi Dönen Adam – Show TV Saat: 21.45 ve 23.45

Adem’e Amerika’da ölen amcasından miras kaldığı haberi gelir. Sürekli itilip kakılan Adem’in bütün hayatı bu haberle değişir. Mahalle ve işyerindekiler mirastan pay almanın telaşıyla Adem’in peşinden koşmaya, bir dediğini iki etmemeye başlar. Sevdiği Şükran’la nişanı yapılır. Ancak Amerika’dan gelen miras koca bir sandık içinden çıkan bir eşektir. Duyulan hayal kırıklığı bu kez yerini kuşkulara ve eşeğin kerametli olduğu söylentilerine bırakır. Şimdi iş eşeğin kerametini çözmeye kalmıştır.

Badem Şekeri 3 – FOX TV Saat: 21.45

Muhtar Bahri’nin baltaya sap olamamış, haylaz ve çakal oğlu Fikret, askerde de rahat durmayarak bir şekilde ‘askerliğe elverişli değildir’ raporu almayı başarır. Kafasındaki tilkilerle köye dönmeye hazırlanırken otobüste, tayini Aşağı Delice Köyü’ne çıkmış Kumru hemşireyle tanışır. Tüm köylü Hüseyin’le Afet’in düğünündeyken bir anda çıkıp gelen Fikret karşısında Ayşe dahil herkes şok olur. Hafızasını kaybettiğini söyleyerek tüm köylüyü kandıran Fikret, Kumru hemşire ile bir olup sevenleri ayırmak için harekete geçerler.

Cehennem Silahı 4 – Kanal 7 Saat: 22.45

Polis dedektifleri Martin Riggs’e ve Roger Murtaugh’a çömez bir dedektif olan Lee Butters katılır. Ekip, Asyalı kaçak göçmenlerle ilgili olarak bir çeteyi araştırmaktadır. Buldukları izler onları, karmaşık ve ölümcül bir görev üzerinde çalışan, oldukça disiplinli, kaçık bir Asyalı Wah Sing Ku’ya götürür. Riggs ve Murtaugh ile birlikte çalışmak için özel dedektif olan, eski dolandırıcı Leo Getz’in de işe karışmasıyla, olaylar daha da karmaşık bir hale gelir.

Efsane – Kanal D Saat: 23.30

1950’li ve 60’lı yıllarda İngiltere’de terör estiren gangster ikizler Ronald ve Reginald Kray üzerinden, dönemin yeraltı suç dünyası gözler önüne seriliyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up