Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

21 Haziran 2020 Pazar akşamı televizyon filmleri.

Riddick – Star TV Saat: 20.00

Kendi insanları tarafından ihanete uğrayan Riddick, kendini yaşamın olmadığı ve güneşin kavurduğu ıssız bir gezegende bulur. Kısa bir süre sonra ise gezegenin zannettiği kadar ıssız olmadığını fark eder. İlginç bir uzaylı türünün yaşam alanı olan bu gezegende tuhaf yaratıkların saldırısına uğrar. Düşmanlar karşı koyamayacağı kadar güçlüdür ve bulunduğu tehlikeli bölgeden kaçar. Hayatını kurtarmak için uğraşırken bir yardım alarmını aktive eder ve bu alarmın aktif olmasıyla birlikte iki gemi harekete geçip gezegene iniş yapar. Birbirine savaş açan gemilerden birinde paralı askerler çalışmaktayken, diğer gemiye Riddick’in geçmişinden gelen önemli biri kaptanlık etmektedir.

Hobbit 2: Smaug’un Çorak Toprakları – ATV Saat: 20.00

Film, Misty Dağları’ndan başarıyla geçen Thorin ve beraberindekilerin Mirkwood ormanındaki zorlu maceralarına odaklanıyor. Yanlarında Büyücü Gandalf olmadan ormanı geçmek zorunda olan Hobbitler, insanların yaşadığı bölgeye ulaştığında Bilbo Baggins’in cücelerle olan anlaşması da son bulacaktır. Yalnız Dağ’a ulaşmak zorunda olan ekip, ulu ejder Smaug’un saklandığı inine giden Gizli Kapı’yı bulabilecekler mi? Peki, güneye doğru gizli bir görev peşinde olduğunu söyleyen Gandalf nerede?

Kömür – TRT 2 Saat: 21.30

Kömürcü bir baba ile hapse girmemek için ailesini terk edip komşu ülkeye kaçan oğlu arasındaki ilişkiyi konu ediniyor.

İyi Oyun – FOX TV Saat: 20.00

Cenk liseyi yeni bitirmiş genç bir çocuktur. Evin yükünü tek başına omuzlayan annesine yardım etmeye çalışan Cenk, yarı zamanlı çalıştığı internet kafede başkaları adına para ile oyun oynar. Fakat bir gün yeni kurulan bir takımın menajeri tarafından keşfedilince kendisini bambaşka bir dünyanın içerisinde bulur. Profesyonel oyun dünyasının içerisinde takım arkadaşları Batu, Naz, JJ, Aslan ve koçları Özer ile birlikte zorlu bir yolculuğa çıkan Cenk turnuvayı kazanmak için çabalar.

Aile Şerefi – Show TV Saat: 22.15

Rıza Bey ve Adile Hanım, kalabalık bir ailelerini idare etmeye çalışan fakir ama mutlu bir çifttir. Bir gün, zengin bir iş adamının serseri oğlu Oktay, arabasıyla ailenin küçük oğlu Murat’a çarpar ve hemen olay yerinden kaçar. Murat, kazadan sonra sakat kalır. Murat’ın ablası Zeynep’e aşık olan Oktay, babasına kızla evlenmek istediğini söyler. Ancak Zeynep, başkasını sevmektedir. Oktay’ın ise kızın peşini bırakmaya niyeti yoktur.

Her Gönülde Bir Aslan Yatar – FOX TV Saat: 22.30

Bekçi Zeynel ve komşusu Danyal, saf, iyi kalpli iki dosttur. Zeynel, küçük oğlu ve yaşlı annesiyle, Danyal ise dırdırcı karısı ve işe yaramaz oğluyla hayata tutunmaya çalışmaktadır. İkisinin de gönlünde yatan arslan bellidir. Zeynel, polis olabilmek, Danyal ise ehliyet alıp şoför olabilmek için yanıp tutuşur. Bunun için ilkokul diploması gereklidir. İki kafadar, hayallerini gerçekleştirmek için her fedakarlığı yapmaya hazırdır. Yoksul mahallede kah komik, kah hüzünlü olaylar yaşanırken, Zeynel’in gönlünde bir arslan daha yattığı ortaya çıkar. Her sabah işe giderken karşılaştığı Şükran Hemşire.

Çizmeli Kedi – Kanal 7 Saat: 22.45

Shrek ile karşılaşmadan önce kurnaz savaşçı Çizmeli Kedi, aranan bir kanun kaçağı olduğu durumdan kurtulmalıdır. Jack ve Jill’den sihirli fasulyeleri çalmaya çalışırken, dişi bir kedi ile karşılaşır. Kitty Softpaws adındaki bu güzel dişi, Çizmeli Kedi’yi eski dostu fakat şimdi düşmanı olan Humpty Dumpty’e götürür. Eski ihanetlerini unutamasa da Humpty’e sihirli fasulyeleri çalmak için yardım etmeye karar verir ve birlikte heyecanlı bir maceraya atılırlar.

Büyük Hazine: Sırlar Kitabı – ATV Saat: 23.25

Benjamin Gates, yardımcıları ve ailesiyle birlikte Abraham Lincoln’ün katili John Booth’un günlüğündeki kayıp sayfanın peşine düşer. Hem günlükte yer alan büyük büyük babasının adını temize çıkarmak hem de yeni kayıp hazineyi bulmak için gizemli bir maceraya atılır. Söz konusu günlük, suikastı yapan Booth öldürüldüğünde üzerinden çıkmıştır. Ancak günlük bulunduğunda birkaç sayfası eksiktir ve bu kayıp sayfalar o güne kadar bulunamamıştır. Üstelik Ben ile Patrick Gates’in bulduğu eksik sayfalarda, Başkan Lincoln’e düzenlenen komploya ailenin büyük babası Thomas Gates’in de bir şekilde suç ortaklığı yaptığı iddia edilmektedir. Ben Gates, bu olayın ardındaki gizemi çözmek için Amerikan tarihi arşivcisi olan eski kız arkadaşı Abigail Chase ve teknoloji dahisi ortağı Riley Poole ile beraber çalışır.  

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up