Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

15 Haziran 2020 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Avanak Abdi – Show TV Saat: 20.00

Abdi, duvarlara film ya da şarkıcı afişleri yapıştırarak hayatını kazanan saf bir delikanlıdır. Bir gün afişini gördüğü şarkıcı Nevin Şenses’e aşık olur. Ancak bilmediği bir şey vardır. Mafya babası Barut Osman da Nevin’e aşıktır. Abdi, aşkı için Barut Osman’a kafa tutar. Şansı ve zekası yardımıyla Barut Osman’ı yenmeyi başarır.

Tornavida – TRT 2 Saat: 21.00

Filistinli yönetmen Bassam Jarbawi’nin ilk uzun metrajlı filmi Tornavida , 15 yıl İsrail hapishanesinde kalan bir adamın eve dönüşünü konu alıyor.

Çarşı Pazar – Show TV Saat: 21.45 ve 23.45

Kahraman, geçimini aile büyüklerinden kalan hamamda kese yaparak kazanmaya çalışmaktadır. İyi yürekli bir tellak olarak tanınan Kahraman’ın işleri Tuncay yüzünden tehlikeye girer. Varlıklı bir müteahhit olan Tuncay, İstanbul’dan gelmiştir ve Kahraman’ın ekmek kapısı olan hamamı, içinde bulunduğu çarşıyla birlikte yıkmak ister. Amacı, yıkılan yere alışveriş merkezi yapmaktır. Diğer yandan Kahraman’ın başı babasından kalan borçlarla büyük derttedir. Borcunu ödemek için tek yol, hamama daha fazla müşteri çekmektir. Eğer yeterli parayı toplayamazsa hamam elinden gidecektir. Parayı bulmak için elinden geleni yapan Kahraman, bu sırada Bahar adında bir tarih öğretmeniyle tanışır ve birlikte hamamı kurtarmak için kolları sıvarlar.

Kusursuz Fırtına – Kanal 7 Saat: 22.45 

Başarılı bir avukat olan Boby, sevgilisi Christina ile beraber, yeni bir evde yeni bir hayata başlamak istemektedir. Avukatlıktan kazandığı para yeterli olmayınca, Boby balık tutma işine yönelir. Bobby, Christina’nın karşı gelmesine rağmen, sezonun son seferinde arkadaşı Billy’yle birlikte, okyanusa açılmaya karar verir. Andrea Gail adlı teknede onlarla birlikte dört kişi daha vardır. Sezon sonu olduğundan, hedefledikleri balığı kıyıdan iyice açıklarda aramak zorunda kalan Billy ve ekibi, patlamak üzere olan korkunç bir fırtınaya doğru yaklaşmaktadır. Billy, bu fırtınayı yenerek, sahile geri döneceklerinden emindir. Ancak, fırtınanın gelmiş geçmiş en şiddetli fırtına olduğundan haberi yoktur.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up