Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

8 Mayıs 2020 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Kare – TRT 2 Saat: 22.00

Christian, Stockholm’de bir modern sanat galerisinde çalışmaktadır ve projelerinden biri de The Square olarak adlandırılan alandır. Bu alan büyük bir toplumda farklı katmanlardan, farklı sosyal sınıflardan gelen insanların küçük bir yansımasıdır ve Christian ziyaretçileri insanlara güvenmeli mi güvenmemeli mi sorusu ile iki farklı yoldan birini seçmeye davet etmektedir ve bu soru bizi tüm film boyunca takip eder.

Kahramanlar Takımı – Beyaz TV Saat 21.45  

İkinci Dünya Savaşı sırasında, Amerikan askerleri düşman hatlarının ötesinde korkunç bir keşif yaparlar. Bu keşif, Hitler’in süper bomba adıyla andığı bir kitle imha silahıdır. Bunu öğrenen Amerikan askerleri, Hitler’in silahını yapan kaçak Alman bilim adamını bulmak ve silahı etkisiz hale getirmek için yola çıkarlar. İmkansızlıklar ile yüzleşen askerler, Nazi Almanya’sının kalbine inerler.

Badem Şekeri 5 – FOX Saat: 23.30

Her gelin gibi düğün öncesi o büyük anın gerginliğini yaşayan Ayşe, Doktor Mehmet’in de gözünü korkutur. Muhtar’ın tüm isteklerine güçlü bir şekilde direnen Mehmet, sonunda kendini Muhtar’ın hazırladığı bekarlığa veda yemeğinde bulur. Her şey yolunda seyrederken o akşam Muhtar’ın oğlu Fikret’in ortaya çıkması işleri arapsaçına dönüştürür. Fikret, Mehmet’e karşı mahcup gözükse de ona son bir oyun oynamaktan da kaçınmaz. Ayşe’nin telefonuyla gözlerini açan Mehmet, kendini bilmediği bir yerde bulurken, Ayşe ve tüm köylü Mehmet’i bulmak için seferber olur.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up