Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

3 Mayıs 2020 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Görevimiz Tehlike 5 – Star TV Saat: 20.00 ve 23.00 

Ethan ve ekibi, kariyerleri boyunca aldıkları en tehlikeli göreve atılır. Tecrübeli ajanbu sefer, bütün gayesi IMF’yi yok etmek olan uluslararası bir örgüte karşı mücadele verecektir.

Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü – FOX TV Saat: 20.30

İyiliksever hırsız Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için sahalara döner. Bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa girerek, gizli hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır.

Paulo Coelho’nun En İyi Öyküsü – TRT 2 Saat: 21.15

Dünyaca ünlü Brezilyalı yazar Paulo Coelho’nun edebiyat serüvenini anlatan “Paulo Coelho’nun En İyi Öyküsü” (Não Pare na Pista: A Melhor História de Paulo Coelho) bu akşam 21.30’da TRT 2’de.

Cici Babam – Show TV Saat: 20.00 ve 22.15

Cici baba kendini kabul ettirmeye çalışırken, annelerinin evlenmesini istemeyen üç kardeş bu durumu engellemek için elinden geleni yapacaktır.

Atlantik Savaş – Beyaz TV Saat: 21.45 

Meksika Körfezi’nde bir keşif denizaltısının ve petrol kulesinin gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasından sonra, bilim insanı Dr. Margaret Adams, Armada Programı’nı başlatır. Bu programda denizin derinliklerinde kurtarma çalışması yapmak için tasarlanmış dev robotlar vardır. Red, Tracy ve Jim’in pilotluk ettiği üç robot, deniz yatağında yaklaşık 900 metre aşağıya iner. Orada hem petrol kulesinin kalıntılarını görürler hem de kuleyi yıkan canavarla karşılaşırlar. Red, Amiral Hadley’in emirlerine rağmen canavarın peşine düşer. Bunun üzerine Amiral, petrol kulesinin bölgesini kaplamaları için Doğu Sahili’ndeki tüm donanma filolarına emir verir. Red insanları uyarmak için bir sahilde ortaya çıktığında canavarın saldırısına uğrar. Peki, Red’in canavarla mücadelesi nasıl sonlanacaktır?

Tehlikeyle Flört – FOX TV Saat: 23.00

Rock aşığı, yaşları hafif geçkin üç kafadardan oluşan bir müzik grubu, kenar mahallelerin düğün salonlarında rica minnet sahne alıp güç bela karınlarını doyurmaya çalışır. Ancak yaptıkları müzikten taviz vermedikleri için artık oralarda da dikiş tutturmaları zorlaşır. Bunlar yetmiyormuş gibi çıktıkları son düğünde Ozan, gelinle flört etmeye başlayınca kızılca kıyamet kopar. Flört, artık iyice dibe vurmuştur. Sonunda bıçak kemiğe dayanır. Flört elemanları, albümü kendi ceplerinden yapmaya karar verir, ancak küçük bir sorunları vardır; üç ahbap çavuşun cepleri bomboştur.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up