Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

2 Mayıs 2020 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Orta Direk Şaban – Kanal D Saat: 20.00 ve 21.45

Şaban, sakin ve sıradan bir hayat süren genç bir adamdır. Kıt kanaat geçinen Şaban, gönlünü aynı mahallede yaşayan Bahar’a kaptırır. Ancak Bahar’ın kalbini kazanabilmek için öncelikle rakibini geride bırakması gerekmektedir. Güçlü rakibi Erkan, birçok spor dalında üstün yetenekleri bulunan başarılı bir sporcudur. İki adamın Bahar uğruna giriştikleri zorlu mücadeleye Arap Şeyhi Adnan Bıçakçı ve adamlarının da katılması işlerin karışmasına neden olur.

Otoban – Star TV Saat: 20.00 ve 22.00

Casey, Almanya’da yaşayan bir Amerikalı’dır. Bir dönem uyuşturucu taciri Geran için çalışmıştır. Casey, bir gece Geran’ın barlarından birinde Juliette isimli bir Amerikalı kız ile tanışır ve ona aşık olur. Bir soygun sırasında Casey, kendini mafya lideri Hagen’de kaçarken bulur. Kız arkadaşını Hagen’den korumak isteyen Casey, eski patronu Gran’dan yardım istemek zorunda kalır. Casey, çok geç olmadan Juliette’i kurtarmak zorundadır.

Çavdar Tarlasındaki Asi – TRT 2 Saat: 21.30

Film,dünya edebiyatının baş yapıtlarından olan ‘Çavdar Tarlasındaki Çocuklar” romanının yazarı J.D. Salinger’in hayatını konu ediyor. Yazarın hem kariyeri, hem gençlik yılları hem de kendisine ağır bir travma yaşatan İkinci Dünya Savaşı sırasında cephede verdiği mücadele anlatılıyor.

Sesinde Aşk Var – FOX TV Saat: 20.00

Deniz, 17 yaşında, gözü çok başarılı olduğu dersleri dışında bir şeyi görmeyen bir genç kızdır. Anne babasını çok küçükken kaybeden Deniz, dedesinin yönlendirmesi sonucunda kendisini derslerine vermiştir. Oysa Deniz’in en büyük zevki ve yeteneği, şarkı söylemesidir. Fakat dedesi Şükrü, kendi geçmişinde yaşadığı bir travma nedeniyle Deniz’i öyle baskılar ki, Deniz en büyük yeteneğinin bu olduğunu bile fark etmemiştir. Ta ki okula yeni gelen bir rüzgara kapılıp gidene kadar. 18 yaşındaki Rüzgar, elinden gitarı düşmeyen tam bir müzik aşığıdır. Deniz, Rüzgar’a ve müziğe kendini kaptırıp gerçekten yapmak istediği şeyi keşfetme yolculuğuna çıkar. Bu yolculukta Deniz, kendisini büyüten dedesi ile aşkı ve müzik tutkusu arasında bir tercih yapmak zorunda kalır.

Seçilmiş – Beyaz TV Saat: 21.45 ve 23.30

Genç bir avukat 2. Dünya Savaşı’nın sonlarına gelindiğini anlayarak kendi gücüyle de Nazilere karşı savaşmaya karar verir. Kafasını çok iyi kullanan avukat, gece gündüz çeşitli planlar yapar.

Buz Depremi – Show TV Saat: 23.45

Bilim insanları Alaska toprakları üzerinde yaptıkları çalışmalarda, korkunç bir gerçekle yüzleşirler. Korkunç deprem gerçeği, tüm insanların hayatını ciddi şekilde tehdit etmektedir. Bölgeye gelen bir grup araştırmacı sese bile duyarlı olan fayları araştırmak ve gereken önlemleri almak için harekete geçerler.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up