Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

27 Nisan 2020 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Everest – Star TV Saat: 20.00 ve 22.30

Profesyonel dağcı olan Rob Hall ve Scott Fischer dünyanın en yüksek zirvesi olan Everest’e bir keşif tırmanışı yapmak üzere yola çıkarlar. Ancak tırmanış sırasında tarihin en kuvvetli kar fırtınasının ortasında kalırlar. Bedeni uyuşturan dondurucu soğuğa ve şiddetli tipinin yarattığı tehlikelere karşı mücadele veren ekip insan psikolojisini derinden etkileyen destansı bir ölüm kalım mücadelesine girerler.

Buğday – TRT 2 Saat: 21.00

Cemil, parlak kariyerini bırakıp, yorucu şehir hayatını terk ederek modern hayata sırtını dönmüş bir bilim insanıdır. Ölü Topraklar bölgesine yaptığı yolculukta yolu tohum genetiği uzmanı Profesör Erol Erin ile kesişir. Yola yeşertecekleri tohumları aramak için çıkan ikilinin hayatı bambaşka bir hal alacak, Erol’un bugüne kadar öğrendiği her şey değişecektir. 

Sağ Salim – Show TV Saat: 20.00

Bir sabah köy muhtarı Salim’den, Mersin’den Sivas’a kimsesiz birinin cenazesini taşımasını rica eder. Başta kabul etmese de, muhtarın ısrarıyla macera ve komedi dolu bir yolculuk başlar.

Recep İvedik 2 – Kanal D Saat: 20.15 ve 22.30

Recep’in kendisi gibi ağzı bozuk olan yaşlı babaannesi, torununun yaşadığı aylak hayatı bırakıp adam olmasını ister. İlk bölümün gördüğü ilgi üzerine çevrilen bu devam filmi de gişede büyük başarı elde etmiştir.

Aşk Şarkısı – FOX TV Saat: 20.30

Kaan, 27-28 yaşlarında besteci, müzisyen bir gençtir. Ünlü pop yıldızı Ahsen’in erkek arkadaşıdır. Fakat zaman içinde Ahsen şöhret kazandıkça bu ilişkiden ve Kaan’dan sıkılmış, onu aldatmaya başlamıştır. Bundan Kaan’ın haberi yoktur. Ta ki bir stüdyo kaydı esnasında Ahsen’i futbolcu sevgilisiyle telefonda konuşurken yakalayana dek. Tek edildiği için büyük bir aşk acısı çeken Kaan, Ahsen’i geri kazanmak isterken türlü komik ve gülünç durumlara kendini sokar.

Elli Ölü Adam – Beyaz TV Saat: 21.30

Martin McGartland’ın özyaşam öyküsünün anlatıldığı kitaptan uyarlanan film; İngilizler için istihbarat toplamakla görevlendirilen Martin adlı bir adamın başından geçenleri anlatıyor. Birkaç sene başarılı şekilde IRA’nın içinden bilgi paylaşan Martin yaşam ve ölüm arasında ince bir ipte yaşamaya çalışmaktadır.

Poyraz Karayel: Küresel Sermaye – FOX TV Saat: 23.00

Yasemin, mafya babalarından Kulaksız Adnan’ın kızıdır ve kirli işlerle uğraşan Makber’in oğlu Semih ile birliktedir. Fakat babası bu ilişkiyi onaylamaz. Kulaksız Adnan, kızını Semih’ten ayırması için Bahri Umman’dan yardım ister. Bahri Umman bu görevi Sadrettin ve adamlarına verir. Sadrettin ve adamları Yasemin ve Semih’i ayırmak için tehlikeli ve komik bir maceranın içine düşeceklerdir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up