Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

27 Mart 2020 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Kapışma – Beyaz TV Saat: 19.30

Londra’nın dünyaca ünlü elmas ticaret merkezinin soyulmasıyla başlıyan olaylar, ortalığı karıştırır. Yaklaşık 100 dakika boyunca bir an bile nefes almadan akıl almaz bir tempoyla ilerleyen film, komik bir şekilde başlıyor ve sonradan karanlık bir yöne sapıyor. Kadrosunda Brad Pitt, Benicio Del Toro gibi şöhretleri barındıran filmin en önemli kozu, Turk adında bir karakteri canlandıran Jason Statham… Madonna ile yaşadıkları Guy Ritchie’yi bir başka anlamda da üne kavuşturdu. Ancak tüm dünyada kendine sadık bir izleyici kitlesi edinen yönetmenin bir süredir İngiliz sinemasının en gözde isimlerinden biri haline gelmesinde kariyerinin en parlak filmi Snatch’in yeri tartışılmaz.

İkinci Şans – FOX TV Saat: 20.15

Matematik öğretmenliği yapan Yasemin, geçmişte yaptığı bazı hataları bir türlü aklından çıkaramamış, Çiçek adlı bir kız çocuğu sahibi, tedbirli bir kadındır. Cemal ise herkesin tanıdığı bir restoranın sahibi olan, daha günlük yaşayan ve kadınların her zaman ilgi gösterdiği bir gurmedir. Cemal’in de Mahmut adında bir oğlu vardır. Birbirinden oldukça farklı karakterlere sahip bu iki kişinin ilk tanışmaları kavgalı olsa da, zamanla büyük ama iki taraf için de sürdürmesi zorlu bir aşk başlayacaktır.

Polis Akademisi 4 – SKY 360 Saat: 21.30

Her türlü suçun bir yaşama biçimi haline geldiği Los Angeles şehrini pisliklerden temizlemeye and içmiş cesur ama biraz sakar kahramanlar; aynı zamanda da polis olmayı öğrendikleri akademilerini yaşatma savaşı içindedirler. Yaşlı müdür Lassard, hem suça karşı daha güçlü olmak hem de Polis Akademisi’nin gerekliliğini ispatlamak için harika bir plan yapar. Bu plan; halkı eğitip, onları da polis teşkilatının bir parçası haline getirmektir.

Geçmişin Gölgesinde – Beyaz TV Saat: 21.30

Vian McLean, kızgınlıkla dolu olan eski bir dövüşçüdür. Ceza evinden tahliye edildikten sonra kendisini iyi tanıyan kız kardeşi Bethley ve oğlunun yanına giden Vian, bu süreçte kendine bir iş bulmaya çalışır ve yeni bir hayat kurmak için uğraşır. Ancak aniden Jolene diye bir kızla çalışmaya başlar ve ona aşık olur. Vian hayatının sınavını verecek ve büyük bir deneyim elde edecektir.

Ağ – TRT 2 Saat: 22.15

Güney Kore sınırındaki bir nehrin kenarındaki küçük bir kasabada yaşayan Kuzey Koreli balıkçı Nam Chul-woo (Ryoo Seung-bum), iki ülkeyi ayıran sınırda avlanmakta, fakir olmasına rağmen eşi ve kızıyla birlikte mutlu bir yaşam sürmektedir. Sınırı kontrol eden muhafızlar da Nam’ı tanıdıkları için güneye kaçmayacağından emindirler. Ancak bir gün ağının motora dolanmasıyla teknenin kontrolünü yitirir ve Güney Kore sularına sürüklenmekten kurtulamaz. Burada bir ajan veya mülteci olduğu düşünülen Nam, burada ağır sorgular ve insanlık dışı muamelelere maruz kalır. Tek istediği, ailesinin yanına geri dönmektir, ancak ülkesine iade edildikten sonra da yaşamı eskisi gibi olmayacaktır.

Hadi İnşallah – FOX TV Saat: 22.30

Pucca 4 yıl yaşadığı Ankara’dan, 4 yıl birlikte olduğu sevgilisini kaybederek İzmir’e ailesinin yanına döner, çok ama çok mutsuzdur. Babasının da zorlamasıyla bir yerel televizyon kanalıyla iş görüşmesine gider ve ‘pekmez’ lakabını taktığı hayatının erkeğiyle karşılaşır… Ama karşısında da zorlu bir rakibesi vardır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up