Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

21 Temmuz 2018 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

 

Gezegen 51 – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 23.00

Dünya’dan çok uzaklarda, hayatın basit, çocukların mutlu ve her şeyin yolunda olduğu bir gezegen vardı. Ama garip bir şey, bu huzuru bozmak üzere 51. Gezegen’e yaklaşmaktaydı. Hep başka gezegenlere gitmenin hayali kurulur. Peki, ya başka gezegenlerde insan oğlu uzaylı olarak görülürse… Gezegen 51’de ‘öcü’ uzaylıların yerine ‘öcü’ insan konulduğunda, ortaya bambaşka bir tablo çıkıyor.

İnanılmaz Örümcek Adam 2 – Kanal D Saat: 20.00

Oscorp New York’u esir alır ve etrafa tehlike saçar. Spider-Man şehri kurtarmalı ama aynı zamanda sevdiklerini de korumak zorundadır.

İçerideki Adam – Beyaz Tv Saat: 21.15

Hücrede yatan bir adam, planladığı kusursuz banka soygununu anlatarak, izleyiciyi bu soygunu seyretmeye davet eder. Olaylar zincirinin en başında her şey aslında herhangi bir hırsızlık gibi başlar. Hal böyle olunca boyacı kılığındaki soyguncular, elli kişiyi rehin aldığında polis de gerekenleri yapar. İki dedektifi bu adamlarla anlaşmak üzere görevlendirir. Ne yazık ki olaylar ilerledikçe bu dedektifler, hırsızların gerisinde kalırlar. Hızla tüm çareler tükenmeye başlar. Ortada öyle tuhaf olaylar gelişmektedir ki hırsızların esas amacının sadece bankayı soymak olmayabileceğine dair şüpheler oluşmaya başlar.

Ali Kundilli – Star Tv Saat: 23.15

Ali Kundilli, sürekli olarak kendi projelerini üreten ve günün birinde projelerinin birileri tarafından keşfedileceğine inanan bir mucittir. Nitekim Vedat’ın sevdiği kadın ile evlenebilmesi için düzenli bir hayata ve sigortalı bir işe ihtiyacı vardır. Genç mucit, sevdiği kadın olan İlknur’u prensesler gibi yaşatabilmek adına hayallerinin kuyruğunu kovalamaya devam eder. Ancak her şey bir gecede tamamen değişecektir.

Kurtuluş Son Durak – Show Tv Saat: 23.15

Psikolog Eylem, evlilik hazırlıkları yapan, beraber olduğu adamı çok seven bir kadındır. Fakat nişanlısı Okan ile beraber oturmak için Kurtuluş semtinde aldıkları eve sürpriz biçimde yalnız başına taşınır. Zira Okan evliliğe hazır olmadığını söyleyerek Eylem’den ayrılmıştır. Eylem yeni taşındığı Saadet apartmanında aşk acısı ile depresyona girer. Apartmanda sıradan hayatlar yaşıyor gibi görünen beş komşusu Eylem’e yardımcı olmaya çalışırken, kendi hayatlarını çok baştan aşağıya değiştirecek olaylar yaşayacaklardır.

Görevimiz Tehlike 3 – ATV Saat: 23.15

Süper casus Ethan Hunt, yeni ajanlara yer açmak için emekli olmuştur. Ancak karşılaştığı en zeki düşman olan Owen Davian’a karşı görev alması için geri çağrılır. Davian; güçlü, vicdansız ve pişmanlık duygusundan yoksun uluslararası bir silah ve bilgi kaçakçısıdır. Hunt, bu görev için takımını ayarlar. Eski dostu Luther Stickell, ulaşım uzmanı Declan, arka plan operasyonlardan sorumlu Zhen ve yeni çaylak Lindsey ile birlikte Davian’ı dünya çapında izlemeye başlarlar.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up