Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

23 Mart 2020 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Buz Askerler – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 23.00

Yetenekli bir bilim adamı, Kuzey Kanada’da genleri ile oynanmış, 3 dondurulmuş beden bulur. Bilim adamı bu bedenlerin buzlarını eritme işleminden sonra batı dünyasının büyük tehlikede olduğunu anlar. Bundan böyle durum ne olursa olsun bu bedenlerin durdurulması gerektiğini düşünür ve büyük bir aksiyonun içerisine dahil olur.

Enes Batur : Gerçek Kahraman – Show TV Saat: 20.00 ve 22.15

YouTube yıldızı Enes Batur, şeytani bir kurumsal araştırma programına karşı dünyayı korumak için bir süper kahraman ekibine katılır.

Dönüş – TRT 2 Saat: 21.00

Ivan ile Andrey babasız geçen çocukluklarınında etkisiyle birbirine çok düşkün iki kardeştir.Mahalledeki arkadaşlarıyla kavga ettikten sonra evlerine dönen çocuklar, 12 yılın ardından babalarının döndüğünü görünce çok şaşırırlar.Annelerinin yarım ağzıyla da olsa onay verişleriyle, kardeşler ketum babalarıyla balık tutacaklarını sandıkları birkaç günlük bir tatile çıkarlar. Yalnızca solgun bir fotoğraftan tanıdıkları babalarına kavuşmak, ilk başta içlerini coşkuyla doldursada, sonrasında onları beklenmedik bir gerilimin içine sürükler.

Los Angeles Savaşı – Beyaz TV Saat: 21.15

1942 de Amerika’yı işgal eden uzaylılar, yıllar sonra yarım bıraktıkları işi bitirmek için geri dönerler…

Polis Akademisi 3: Eğitime Devam – SKY 360 Saat: 21.30

Bir eyalette iki polis akademisinin gereksiz olduğunu düşünen Vali Neilson, okullardan sadece birinin eğitime devam edeceğini bildirir. Bu durum karşısında, komutan Lassard’ın her biri renkli kişiliklere sahip olan müthiş polis adayları ile komutan Mauser’in kurallara bağlı, güçlü denizcileri arasında komik bir mücadele başlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up