Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

13 Mart 2020 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Aşk Doktoru – Beyaz TV Saat: 19.30

Alex Hitchens etrafınızdaysa, aşk hayatınız düze çıktı demektir. Eğer bir kadını kırdıysanız, yaptığınız hata ne kadar büyük olursa olsun telafisi hiç de zor değil… Çünkü Hitchens’ın, kısaca Hitch’in kitabında aradığınız bütün cevaplar var. Eğer uzun zamandır hayatınızda kimse yoksa, ilk adımı atmak için Hitch’ten yardım isteyebilirsiniz. Çünkü Hitch için ilk izlenim her şey demektir. Son zamanlarda ünlü aşk doktoru Hitch, kulaktan kulağa yayılan şöhretinin tadını çıkarmakta ve kendisini hayli zorlayan yeni müşterisini adam etmeye çalışmaktadır. Ancak birkaç gün içinde güzel bir kadına aşık olur ve kendini ne yapacağını bilemez halde bulur.

Guguk Kuşu – TRT 2 Saat: 21.00

Guguk Kuşu, Jack Nickolson’ın adeta oyunculukta destan yazdığı, muhteşem bir senaryoya sahip bir sinema klasiği… Tutuklu olduğu cezaevinden kurtulmak için deli taklidi yapan Randle P. McMurphy adlı kişinin dramını başarıyla beyazperde’ye aktaran aktör, gerçekten üstün bir performans sergiliyor… Aykırı mahkumun sayrıl tavırları cezaevi otoritesinin gözüne batmaya başlayınca bir süre sonra teşhis için akıl hastanesine gönderilir ve kafadan çatlak olduğuna kanaat getirilir. Artık yeni meskeni, tımarhanedir… Randle hastanede de kurumun kurallarına uymaması ve arkadaşları ile olan ilişkileri ile dikkatleri üzerine çeker. Kısa süre içinde soğuk tavırlı, suratsız, otoriter bir görevli olan hemşire Ratched, Randle’ı yakın takibe alır ve her hareketini izlemeye başlar. Rathced ve Randle gibi birbirlerine son derece zıt iki karakterin arasındaki gerilim Randle’ın yakın arkadaşları için planladığı çeşitli faaliyetlerle onların iyileşmesine yardımcı olmaya başlamasıyla daha da artacaktır.

Kahraman – Beyaz TV Saat: 21.30

Andrey, Beyaz Ordu’da subay olan büyük büyükbabasının mezarını ziyaret etmek için Paris’e gider. Bir sonraki mezar taşında, genç bir kadının yüzünü fark eder.

 Özgürlük Savaşçısı – TRT 2 Saat: 23.15

Amerikan İç Savaşı yıllarında Güney’de fakir bir çiftçi olan Newton Knight (Matthew McConaughey), yüksek vergilerden, savaşlardan ve yok yere hayatını riske atmaktan bıkmıştır. 1862’deki Corinth Savaşı’nın ardından kendisi gibi çiftçiler, köleler ve firarilerle birlikte Güney Konfederasyonu’ndan ayrılarak Jones County, Mississippi’de bağımsız bir devlet kurulmasına öncülük eder. Ancak bölgesel hükumet, bu isyanı her ne pahasına olursa olsun bastırmak isteyecektir.

Her Şey Mümkün – Show TV Saat: 23.30

Zengin bir işadamı, sevgilisiyle birlikte yakalandığı fotoğraflarla şantaja maruz kalınca başka bir çare bulmak zorunda kalır. Bu da tesadüfen varlığından haberdar olduğu, kendisine ikizi gibi benzeyen, piyangoyu kazanıp tüm eski hayatını geride bırakmış tesisatçı İbrahim ile yer değişmesi olur. Ancak güzel sevgilisinin bu ‘kopyaya’ aşık olması üzerine işler kontrolden çıkacaktır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up