Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

19 Temmuz 2018 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Kötü Polis – Beyaz TV Saat: 19.30

Terence McDonagh, silahını ve mesleğini uyuşturucu işi için kullanan, yozlaşmış bir polis memurudur. Katrina kasırgasından sonra terk edilen ve harabeye dönen New Orleans’ta adeta hükümranlığını ilan etmiştir. Fahişe sevgilisi Frankie ile birlikte arzunun ve gücün hakim olduğu sıra dışı bir dünya kurar kendine… Ancak söz konusu uyuşturucu olunca, bu dünyada işler kimsenin planladığı gibi gitmemektedir.

Yer Çekimi – TRT 1 Saat: 20.00

Başarılı bir tıp mühendisi olan Dr. Ryan Stone, emekliliği öncesi son görevine çıkmış deneyimli astronot Matt Kowalski yönetimindeki mekik ile ilk uzay yolculuğuna çıkar. Son derece rutin bir operasyon olan bu görev, mekiğe bir cismin çarpmasıyla felakete dönüşür. Şimdi uzay boşluğunda iki astronot için yaşam mücadelesi başlayacaktır.

Sosyetik Gelin – FOX TV Saat: 20.00

Zengin bir ailenin şımarık ve tek çocuğu olan Selin, istemediği bir evliliğe sürüklenince hayatı altüst olur. Selin’in kendini eve kapatmaya niyetli olan Murat ile evlenmeye hiç niyeti yoktur. Düğün günü kaçmayı başaran Selin, üzerindeki nakit paralar ile otobüse binip Ege’ye doğru yol alır. Selin, yan koltuğunda oturan Asiye’nin de zorla akrabalarının yanına gönderildiğini öğrenince, birbirlerinin yerine geçmeyi teklif eder. Asiye’nin de kabul etmesiyle macera başlar…

Dedemin Fişi – TV 8 Saat: 20.00

Malatyalı Çirci Ailesi’nin reisi Salih Bey’in beyin ölümü gerçekleşmiştir, ancak yaşam destek ünitesine bağlı şekilde hayatta tutulmaktadır. Dört bir yana dağılmış ve hepsi farklı hayallere sahip aile üyeleri bir araya gelir ve Salih Bey’in fişinin çekilmesine karar verirler. Çocukları ve torunlar arasında daha fiş çekilmeden miras kavgaları başlar…

Rowdy Rathore – Kanal 7 Saat: 22.20

Shiva, küçük çaplı dolandırıcılıklarla hayatını geçirir. Bir düğünde tanıştığı Priya adında bir genç kıza âşık olur. Shiva peşinde bir sürü dertle dolaşmaktadır, onu babası zanneden altı yaşındaki Neha bunlardan yalnızca biridir. Üstelik cani bir gangster çetesi de Shiva’nın peşindedir. Shiva hayatta kalabilmek için kaçışını sürdürürken, bilmemesi gereken bir sırrı öğrenir. Bunu saklayabilmek için Bihar adında küçük bir kasabaya kadar gider. Bu kasaba diktatör ruhlu bir politikacı tarafından idare edilmektedir ve halk ondan kurtulmak için çare aramaktadır. Görünen o ki, halkın kurtarıcı olarak gördüğü kişi de yine Shiva’dır.

Hababam Sınıfı Üç Buçuk – FOX TV Saat: 22.30

Yılların eskitemediği efsane serinin bu bölümünde, okul müdürü Deli Bedri süpriz bir evlilik kararı alır ve yeni eşi Deli Bedriye ve üvey oğluyla birlikte okula taşınır. Hababam Sınıfı önceleri kendi taraflarında zannettiği Deli Bedriye’nin aslında dişli bir düşman olduğunu kısa zamanda anlayacaktır. Hababam Sınıfı’ndan kurtulmaya ant içen Deli Bedri, karısı ve üvey oğlunun yardımıyla Hababam Sınıfı’na yeni bir savaş açar.

Zorlu İkili – Kanal D Saat: 22.45

Gizli görevde polis olan Bobby ve Stig çok geçmeden birileri tarafından tuzağa düşürüldüklerini anlarlar ve çokta anlaşamayan bu ikili adlarını temize çıkarmak için birlikte çalışmak zorunda kalırlar. Film boyunca bir yandan büyük patlamalar, çarpışmalar ve silahlı saldırılara maruz kalırken bir yandan kim tarafından oyuna düşürüldüklerini çözmeye çalışırlar.

İtirazım Var – Star TV Saat: 23.45

Selman Bulut’un imamı olduğu camide bir cinayet işlenir. İmam Selman Bulut, polisin pek de ilgilenmediği cinayeti çözmek için kolları sıvar. Ancak imamın yöntemleri de kendisi kadar sıra dışıdır. Sıra dışı imam ve çevresindeki diğer sıra dışı insanların hepsi cinayetle bağlantılıdır. Ortada yıllarca saklanmış sırlar, yalanlar, tefecinin paraları, aç bir köpek, aşk ve herkesin şüphelisi olduğu bir cinayet vardır.

Cehennem Melekleri – Show TV Saat: 23.45

Bir Güney Amerika ülkesinin kural tanımaz diktatörünü yıkmak için ülkeye gizlice sızan bir grup paralı askerin hikayesi… Yeni görevleri nedeniyle ülkeye gizlice giriş yapan özel birlik, kısa sürede hiçbir şeyin kendilerine anlatıldığı gibi olmadığını fark eder. Ekip, kendini büyük bir yanılsamanın ve ihanetin içinde bulur. Olaylar kontrolden çıkmaya başladığında ve masum hayatlar tehlike altına girdiğinde ise çok daha büyük bir düşmana karşı mücadele etmeye başlarlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up