Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
14 Şubat 2020 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Mayın – Beyaz TV Saat: 19.30

Çavuş Mike Stevens, yüzlerce mayının döşendiği bir bölgede pusuya yatmış, bir terörist hücresini ortadan kaldırmakla görevlidir. Üç aydan fazla süredir bu görev için çöldedir ve yapacağı en ufak hata emeklerini çöpe atacaktır. Sıcak hava ve erzağının azalması işini her geçen gün zorlaştırmaktadır.

Eski Kocamız – TRT 2 Saat: 21.00

İki kadın, iki farklı hayat. Biri aile odaklı, diğeri için kariyer her şeyden önemli. Bu iki kadının tek ortak noktaları ise eski kocaları. İş hayatında hızla yükselen Jade’i kocası Nick tarafından terk edilmenin acısını yaşarken eve geldiğinde büyük bir sürpriz ile karşılaşır. Nick’in yıllar önce terk ettiği Maria eve yerleşmeye gelmiştir. Nick iki eşinden de ayrılırken ikisine de aynı direyi bırakır. Birbirinden tamamen farklı bu iki kadın aynı evde yaşamaya çalışır. Başlarda oldukça çatışan Jade ve Maria, yeni hayatlarına alıştıkça birbirlerinden güç almaya başlarlar.

Dünyadan Sonra – Beyaz TV Saat: 21.30

Dünyadan yabancı bir gezegene giden bir grup mültecinin hayatta kalma mücadelesi…

Gizli Dosya – Show TV Saat: 23.30

Ünlü CBS haber kanalı yapımcısı Mary Mapes, 2004 başkanlık seçimlerine kısa bir süre kala, aday Bush’un Vietnam Savaşı’na katılmamak için bir takım gizli yollara başvurduğunu belgeler. Ancak, belgelerin sahte olduğu iddiası ortalığı karıştırır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up