Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

17 Ocak 2020 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Devlet Kuşu – 360 TV Saat: 21.00 ve 22.30

Gecekondu mahallesine apartman yapmaya gelen milyoner bir iş adamının şımarık kızı, bu mahallede yaşayan yoksul bir delikanlı olan Mustafa’ya ilgi duyar. Yoksulluk içinde olan ailesini kurtarmak için onunla evlenmeyi düşünür önceleri Mustafa… Ama sonunda alaştığı çevreden kopamayan genç adam, mahallesindeki sevgilisi Aynur’a döner.

Jack Strong – Beyaz TV Saat: 21.00

Tek başına Sovyetler Birliğine savaş açan Polonyalı Albay Kuklinski, Sovyet sisteminin gizli belgelerine ulaşmasını sağlayan pozisyonu sayesinde CIA ile çalışmaya başlar. Bu riskli işbirliği, uzun yıllar sürecektir.

HATFIELDS&MCCOYS – TRT 2 Saat: 21.00


Kevin Costner’ın rol aldığı çarpıcı bir western dizisi…1860’ların başı. Kuzey Amerika’nın doğusunda West Virginia ile Kentucky eyaletlerini birleştiren sınırın iki kıyısında iki aile… Amerikan İç Savaşı sırasında yan yana savaşırken, bir dizi incir çekirdeğini doldurmayacak olay sonucu yükselen nefret dalgası, iki ailenin çatışmaya başlamasına ve iki tarafın da inanılmaz kayıplar vermesine neden oluyor. 30 yıla yayılan bu kanlı hikayede domuz hırsızlığından, kelle başına konan ödüllere, iki ailenin çocukları arasındaki yasak aşklardan, akıl hastanesini boylamaya kadar her vukuat mevcut. Senaryo olsa inanmakta zorluk çekeceğimiz türden olayların yakın geçmişte yaşanmış olması, intikam duygusunun bir arada tuttuğu insanların grup psikolojisiyle neler yapabileceğini de biraz ürpererek izlememize yol açıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up