Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?
9 Aralık akşamı televizyon filmleri.

 

Öğrenci İşleri TV 2 Saat: 20.15

Baba yadigarı hazırlık dersanesini zorlukla işleten Kısmet, müteahhit kardeşi İsmet’in (kıymetli) dersane arsasını kendisine satması ısrarlarına hep karşı koymuştur. Ta ki fakir öğrencisinin komaya giren kardeşine yardım sözü verip İsmet’in iddiaya girme teklifini kabülüne kadar: İsmet kazanırsa arsayı satın alacak, Kısmet kazanırsa dersane borçları ödenip fakir öğrencisinin kardeşinin ameliyat masrafları karşılanacaktır. Kimin sınıfı sınavda daha başarılı olacaktır? Hile ile sınıfını üniversitelilerden para karşılığı oluşturan inşaatçı İsmet mi, sınıfı 3 yıldır sınavı kazanamayanlardan oluşan Kısmet mi? Üstüne üstlük Kısmet’in bel bağladığı rehber hoca, firari Bobinci Nuri tarafından gasp edilmiş ve böylece artık tüm motivasyon teknikleri bir mahkum tarafından verilmeye başlanmıştır.

Hannah’nın Kanunu – TRT 1 Saat: 23.30

1866’larda Kansas çok da güvenli bir yer değildir. Kasabanın güvenliği ise Hannah’dan sorulur. Daha çocukken Hannah’nın ailesi ve küçük kardeşi gözleri önünde McMurphy çetesi tarafından vurularak hayatlarını kaybetmişlerdir. Hannah ise acımasızca ailesi öldüren katilleri bulmaya and içmiştir. Hannah yetişirken onu yalnız bırakmayan Wyatt Earp, Doc Holliday and Stagecoach Mary ile çok iyi bir takım olmuşlardır. Azıllı düşmanlarının aksine Hannah yakaladığı suçluları öldürmez. Onları hayatta bırakan teslim eder. Sonunda peşinde olduğu çeteyle yüzleşen genç kadını şaşırtıcı gerçekler beklemektedir.

___

Büyük Deprem – TV 2 Saat: 23.45

Amerika’nın hemen hemen çoğunu etkileyecek büyüklükte bir deprem gerçekleşir… Sismolog Dr. Amy Lane bu depremin doğal sebeplerle oluşmadığını anlar.
Sismolog Dr. Amy Lane bu depremin doğal sebeplerle oluşmadığını anlar.

___

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up