Bryan Cranston, Unutamadığı ‘Breaking Bad’ Sahnesini Anlattı

Diziler

Breaking Bad’in başrol oyuncusu Bryan Cranston, dizide en çok etkilendiği sahneyi anlattı.

Beş sezon boyunca seyirciyle buluşan Breaking Bad dizisinin başrol oyuncusu Bryan Cranston, uzun soluklu dizinin 2. sezonunda yer alan bir sahnenin etkisinden çıkamadığını anlattı.

Aaron Paul’un canlandırdığı Jesse karakterinin kız arkadaşı Jane’in (Krysten Ritter) uyuşturucu nedeniyle boğulduğu, Walter’ın ise sessizce bu anı izlediği meşhur sahne, Bryan Cranston’ı derinden etkilemiş.

Tribeca TV Festivali kapsamında düzenlenen panelde konuşan Cranston, kariyerinde duygusal anlamda risk aldığı ağır sahnelerden bahsetti. “Rol yaparken duygu sarmalına yakalandığınız anlar vardır. Bu bir girdaba benzer, içerisinde dönüp durursunuz” diyen Cranston, Jane’in ölümünü bu sahnelerden biri olarak nitelendirdi.

Sahneyi çekerken Jane karakterini kendi kızıyla bağdaştırdığını söyleyen Cranston “Şimdi konuşurken bile biraz nutkum tutuldu çünkü bir baba olarak beni en çok korkutan şey bu. Orada boğularak ölen kişinin benim kızım olması riski ve bu halen daha ödümü patlatıyor” dedi.

Sahne çekildikten sonra herkesin mükemmel olarak nitelendirdiğini ancak kendisinin ‘dağıldığını’ söyleyerek, gözleri yaşlı bir şekilde Anna Gunn’ın yanına gidip rol arkadaşına sarılarak sakinleştiğini belirtti.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up