Bryan Cranston Breaking Bad Filminde Rol Alacak Mı?

Diziler Hollywood Manşet

Bryan Cranston, beyaz perdeye uyarlanacak Breaking Bad filmi hakkında açıklamalarda bulundu.

Bryan Cranston ve Aaron Paul ikilisinin başrollerini paylaştığı Breaking Bad dizisi beyaz perdeye uyarlanacağı haberinden sonra hayranlar oldukça heyecanlı bir bekleyiş içerisine girdi. Serinin tasarımcısı Vince Gilligan’ın iki saatlik bir filmin hazırlığına başladığı duyurulmuş, başrolün ise kime emanet edileceği açıklanmamıştı.

Şimdi ise dizinin başrol oyuncusu Bryan Cranston’dan filmde yer alıp almayacağı ile ilgili yeni bir açıklama geldi. Bryan Cranston’ın vizyona girmeye hazırlanan ve başrolünü Kevin Hart ile paylaştığı The Upside filmi için yaptığı bir röportajda Cranston, Breaking Bad filmi hakkında açıklamalarda bulundu.

Bryan Cranston röportajda Breaking Bad filmi hakkında ona yöneltilen soruya cevap olarak “Çok fazla bir şey söyleyemiyorum. Yalnızca diğer herkes gibi yayılan dedikoduları duyuyorum. Senaryoyu henüz okuma imkanım bile olmadı. ‘Filmde miyim? Filmdeysem zaten ölüyüm. Bu durumda flashback sahnelerinde mi yer alacağım? Ya da bu filmin kendisi bir flashback olabilir mi? Neler dönüyor burada?’ gibi sorular kafamdan geçiyor.”sözlerini sarf ederek konuya biraz daha açıklık getirdi. Breaking Bad’deki sahip olduğu başarıyı da şu sözlerle anlattı: “Öncelikle Malcolm In The Middle dizisinde bana tanınan fırsatı dört gözle beklemiştim. Böyle büyük bir fırsatı her aktör beklerdi. Böylece kendimi gösterme şansı buldum. Ardından oradan kazandıklarım beni Breaking Bad’e yönlendirdi. Breaking Bad için minnettarım, ama bu fırsatın bana neden verildiğini hiç bilmiyorum. Ben çok kolay lokmaydım.”

Filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up