Brightburn’ün Devam Filmi Gelebilir

Günün Haberi Hollywood

James Gunn, Brightburn’ün devam filminin çekilebileceğini açıkladı.

James Gunn’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini ise David Yarovesky‘in yaptığı Brightburn, Superman evreninin korku versiyonunu bu yıl seyirci ile buluşturdu. Başka bir gezegenden dünyaya gönderilen bir çocuğun insanlığı kurtarma hikayesini konu edinen filmin devam halkasıyla ilgili açıklamalar ise yapımcı James Gunn’dan geldi.

6 milyon dolar gibi mütevazı bir bütçeyle çekilen film, dünya genelinde 31.3 milyon dolar hasılat yaparak gişede başarılı bir performans sergiledi. Durum böyle olunca devam filminin çekilip çekilmeyeceği konusunda da birçok soru ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde bir hayranı tarafından instagram üzerinden yöneltilen devam filmi ile ilgili soruya, “Sanırım önümüzdeki birkaç yıl Suicide Squad ve Guardians of the Galaxy ile meşgul olacağım ama bir devam filmi hakkında konuşuyoruz” cevabını veren Gunn, merakları bir nebze gidermiş oldu.

Senaryosunu Brian Gunn ve Mark Gunn‘ın üstlendiği  Brightburn‘ün kadrosunda Elizabeth Banks, David Denman, Christian Finlayson ve Gregory Alan Williams gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up