Bridget Jones bebeği ile geliyor…

Dünya Manşet

Renee Zellweger ve Hugh Grant’in başrolleri paylaştıkları ‘Bridget Jones’serisinin üçüncü filmi ‘Bridget Jones’un Bebeği’nin çekimleri yakında başlayacak.

İngiliz aktör Hugh Grant, ‘Bridget Jones’s Baby’de oynamaktan vazgeçtiği iddialarını yalanlayarak serinin üçüncü filminde de rol alacağını açıkladı.

Working Title Başkanı Tim Bevan ise, senaryo ile ilgili çalışmaların halen devam ettiğini, filmin çekiminin bu nedenle geciktiğini belirtti.

Renee Zellweger’in şansı erkeklerden yana bir türlü yaver gitmeyen Bridget Jones’u canlandırmaya devam ettiği filmin senaryosunu Helen Fielding ve David Nicholls yazıyor, yönetmenliğini de “Full Monty” filmiyle tanınan Peter Cattaneo yapıyor.

SON FİLM 8 YIL ÖNCE ÇEKİLMİŞTİ

Helen Fielding’in aynı adlı romanından uyarlanan ‘Bridget Jones’ serisinin ilk filmi ‘Bridget Jones’un Günlüğü’, 2001 yılında büyük bir gişe başarısı elde etmişti. Renee Zellweger, filmdeki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar’a aday gösterilmişti.

Serinin ikinci filmi olan ‘Bridget Jones: Mantığın Sınırı’ ise 2004 yılında çekilmiş ancak ilk filmin başarısını yakalayamamıştı.Üçüncü film olan ‘Bridget Jones’un Bebeği’ nin gişe başarısı ise şimdiden merak konusu.

 

ntvmsnbc

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up