Breaking Bad Filminin Haklarını Netflix Satın Aldı

Günün Haberi Hollywood

Aaron Paul’un başrolünü üsteleneceği Breaking Bad filminin haklarını Netflix satın aldı.

Başrollerini Bryan Cranston ve Aaron Paul‘un paylaştığı Breaking Bad, 2013 yılında 5 sezonun ardından finalini gerçekleştirmişti. Breaking Badin hayranları tarafından uzun süredir merakla beklenen film projesi için çalışmalara başlandı. Filmin yayın haklarını Netflix satın aldı. Film önce Netflix tarafından yayınlanacak. Daha sonra dizinin yayın yaptığı AMC kanalında seyirciyle buluşacak.

Jesse Pinkman’ın hayatına odaklanacak Breaking Bad filmi, dizinin finalinin ardından yaşananları konu alacak. Aaron Paul‘un başrolünü üstleneceği filmin kadrosunda ayrıca  Bryan Cranston, Krysten Ritter, Jonathan Banks, Jesse Plemons, Matt Jones, Tess Harper, Robert Forster, Kevin Rankin ve Charles Baker gibi pek çok eski dost yeniden bir araya geleceği söyleniyor.

Breaking Bad’in 2013 yılında yayınlanan finalinin sonrasında yaşananları anlatacak olan film, Jesse Pinkman’ın polislerden kaçmak için verdiği mücadeleyi konu alacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up