Breaking Bad Filminin Çekimleri Tamamlandı

Günün Haberi Hollywood

Breaking Bad ve Better Call Saul’da Saul Goodman’a hayat veren Bob Odenkirk, Breaking Bad filminin çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. 

Başrollerini Bryan Cranston ve Aaron Paul‘un paylaştığı Breaking Bad, 2013 yılında 5 sezonun ardından finalini gerçekleştirmişti. Dizinin hayranları tarafından uzun süredir merakla beklenen Breaking Bad filminin çalışmalarına başlandığı da duyurulmuştu. Film önce Netflix tarafından yayınlanacak, daha sonra dizinin yayın yaptığı AMC kanalında seyirciyle buluşacaktı.

Geçtiğimiz gün Better Call Saul‘da Saul Goodman’a hayat veren Bob Odenkirk, Breaking Bad filminin çekimlerinin tamamlandığını açıkladı.

Bob Odenkirk, filmin çekildiğini şu açıklamasıyla dile getiriyor: “Bu konuyla ilgili çok şey duydum ama Breaking Bad filmi için çok heyecanlıyım. İzlemek için sabırsızlanıyorum. İnsanların ne bilip bilmediğini bilmiyorum. Çekildiğini bilmediğinize inanmak çok zor. Filmi çektiler. Ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Böyle bir şey nasıl sır olarak kalabilir? Ama öyle. Yaptıkları harika işi sır olarak tutuyorlar.” Bu açıklamaya göre Breaking Bad filmi çekildi ancak resmi bir açıklama yapılmadı.

Jesse Pinkman’ın hayatına odaklanacak Breaking Bad filmi, dizinin finalinin ardından yaşananları konu alacak. Aaron Paul‘un başrolünü üstleneceği filmin kadrosunda ayrıca  Bryan Cranston, Krysten Ritter, Jonathan Banks, Jesse Plemons, Matt Jones, Tess Harper, Robert Forster, Kevin Rankin ve Charles Baker gibi pek çok eski dost yeniden bir araya geleceği söyleniyor.

Breaking Bad’in 2013 yılında yayınlanan finalinin sonrasında yaşananları anlatacak olan film, Jesse Pinkman’ın polislerden kaçmak için verdiği mücadeleyi konu alacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up