Brad Pitt’li Bilim Kurgu Filmi Ad Astra’dan İlk Fragman

Günün Haberi Hollywood

James Gray’in yönetmen koltuğunda oturduğu, başrolünü Brad Pitt’in üstlendiği bilim kurgu filmi Ad Astra’dan ilk fragman yayınlandı.

Son olarak The Lost City of Z filmiyle seyirci karşısına çıkan James Gray’in Brad Pitt ile birlikte imza attığı bilim kurgu türündeki Ad Astra, yıllar önce ortadan kaybolan kayıp babasının başına ne geldiğini öğrenmek ve gezegenimizin yaşamını tehdit eden bir gizemi çözmek için Güneş sisteminin uzak köşelerine yolculuk eden bir astronotun hikâyesini konu alıyor.

Gray’in senaryosunu Fringe dizisinin senaristlerinden Ethan Gross ile birlikte kaleme aldığı filmin post-prodüksiyon süreci beklenenden uzun sürdüğü için defalarca ertelenmiş ve son olarak vizyon tarihi 20 Eylül olarak belirlenmişti.

Filmin oyuncu kadrosunda Brad Pitt’in yanı sıra Tommy Lee Jones, Donald Sutherland, Ruth Negga, Liv Tyler, Jamie KennedyLisaGay HamiltonJohn OrtizJohn Finn ve Kimberly Elise gibi isimler de yer alıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up