Brad Pitt Yeni Filmiyle Geliyor

Dünya Yakında

Bol tişörtü, kısa şortu, ağaran saçları ve suratındaki garip ifade ile karşımıza çıkan Brad Pitt yeni filmi için bu kılığa girdi. Ünlü oyuncu yakın zamanda War Machine filmi ile yeniden beyazperdede olacak.

Animal Kingdom ve The Rover filmlerinden tanıdığımız David Michod‘un yöneteceği War Machine’nin konusu Michael Hastings’in Afgan Savaşında yaşanan gerçekleri anlattığı The Operators isimli kitabına dayanıyor.

Filmin çekimleri geçen Kasım’da başladı ve oldukça geniş bir coğrafyaya yayıldı. Son olarak ekip Abu Dab ve Paris’te görüldü. Ocak ayında ara verilen çekimler yeniden başlamış durumda.

Brad Pitt’in bu fotoğrafları Paris’te çekildi. Pitt’in bu halini gören Fransızlar oldukça şaşırdı. Ünlü oyuncu bu filmde genellikle yaptığı gibi karizmatik ya da yakışıklılığın dışında bir çizgide. Pitt daha önce Burn After Reading’te benzer bir role soyunmuştu.

War Machine filminde Pitt’e eşlik edecek isimlerin başında Will Poulter, Emory Cohen ve Topher Grace eşlik ediyor. Filmin bu yıl sonunda gösterime girmesi bekleniyor.

İşte o filmin fragmanı.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up