Brad Pitt ve Jennifer Aniston Senaryo Okuma Etkinliğinde Bir Araya Gelecek

Günün Haberi Hollywood

Brad Pitt, Jennifer Aniston ve birçok usta isim “Fast Times at Ridgemont High” filminin senaryo okuması için bir araya gelecekler.

Dünyayı etkisi altına alan COVID-19 virüsüne karşı test sayısının arttırılması için bağış toplamak üzere düzenlenen film okuma etkinliğine usta birçok isimin katılacağı açıklandı.

Adını en iyi lise filmleri listesine yazdıran, Amy Heckerling’in yönetmen koltuğuna oturduğu 1982 yapımı Fast Times at Ridgemont High‘in senaryosu üzerine düzenlenen film okuması, bu yılın en çok merakla beklenen etkinliği olarak gösteriliyor.

20 Ağustos tarihinde canlı olarak yayınlanacak olan etkinliğe Brad Pitt, Jennifer Aniston, Jimmy Kimmel, Julia Roberts, Matthew McConaughey, Morgan Freeman, Henry Golding, Shia LaBeouf ve Sean Penn gibi yıldız isimler katılacak. Günün sonunda toplanan bağışlar Core isimli kar amacı gütmeyen sağlık kuruluşuna verilecek.

Merakla beklenen etkinlik 20 Ağustos günü Amerika saatine göre akşam 6‘da başlayacak. Etkinlik Core’un Facebook ve TikTok sayfaları üzerinden canlı bir şekilde yayınlanacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up