Brad Pitt, The Matrix’te Rol Alması İçin Gelen Teklifi Reddettiğini Açıkladı

Hollywood
Brad Pitt, yıllar önce The Matrix’te rol alması için gelen teklifi geri çevirdiğini açıkladı.

Geçtiğimiz Once Upon a Time… in Hollywood ve Ad Astra filmlerindeki performansları ile sinema gündeminde oldukça yankı uyandıran Brad Pitt, onur ödülüne layık görüldüğü 35. Santa Barbara Film Festivali’nde kariyeri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Leonard Maltin’e konuşan Pitt, The Matrix filminde rol alması için kendisine teklif geldiğini, ancak rolü geri çevirdiğini açıkladı. Oyuncu konu hakkında, “The Matrix’i geri çevirmiştim. Kırmızı hapı seçtim. Söyleyeceğim tek film bu. İki veya üç için teklif almadım. Sadece ilki içindi. Belki de yetiştirilme tarzımdan dolayıdır bir şeyi almadıysam benim değil demektir. O rolün hiçbir zaman benim olmadığına gerçekten inanıyorum. Başkasının rolüydü ve gidip oynadı. Gerçekten buna inanıyorum. Geri çevirdiğim muhteşem filmler hakkında konuşursak iki gece sürer.” sözlerini ifade etti.

The Matrix’in yapımcılarından Lorenzo di Bonaventura, geçtiğimiz yıl verdiği bir röportajda Neo rolü için Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio gibi isimlerin geçtiğini açıklamıştı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up