Brad Pitt Başrolde: Savaş Makinesi Mayıs’ta Netflix’te

Hollywood
Brad Pitt Başrolde: Savaş Makinesi Mayıs’ta Netflix’te

Brad Pitt, Tilda Swinton, Sir Ben Kingsley, Anthony Michael Hall gibi isimlerin başrolünde olduğu Savaş Makinesi’nden yeni bir fragman daha yayınlandı. 

Netflix orijinal filmi olarak yayına girecek olan yapım, merhum gazeteci Michael Hastings ‘in “The Operators: The Wild & Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan” adlı kitabından uyarlandı. Savaş Makinesi’nde Brad Pitt’e eşlik edecek ünlü isimler arasında Tilda Swinton, Sir Ben Kingsley, Anthony Michael Hall, Topher Grace, Will Poulter, Lakeith Stanfield, Emory Cohen, John Magaro, RJ Cyler, Alan Ruck, Scoot McNairy ve Meg Tilly de var.

Savaş Makinesi’nin Konusu

Günümüzün savaşlarla dolu dünyasında, yazar ve yönetmen David Michôd üst düzey bir Amerikan askerinin inişli çıkışlı hayat hikayesini kâh tüm gerçekliğiyle, kâh acımasız bir parodi tadında ekranlara taşırken, gerçeğin ve parodinin nerede başlayıp nerede bittiğini de tartışmaya açıyor. Filmde gözünü karartıp kendini çılgın bir savaşın ortasına atan, doğuştan lider karakterli, kendine sonsuz güveni olan bir asker; Michôd’nun absürt bakış açısıyla anlatılıyor. Hikâyenin merkezinde, Brad Pitt’in hayat verdiği gelmiş geçmiş en uç savaş karakterlerinden biri yer alıyor: başarılı ve karizmatik orgeneral Stanley McChrystal. Afganistan’daki NATO güçlerine adeta bir rock star gibi giriş yapan orgeneralin tüm karizması bir gazetecinin sınır tanımayan makalesiyle yıkılacaktır.

Yapımcı kadrosunda Ian Bryce ile Plan B’den Dede Gardner, Jeremy Kleiner ve Brad Pitt yer alıyor. Baş yapımcı ise James Skotchdopole. Film, 26 Mayıs 2017’de Netflix’te yayına girecek.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up